Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

uyguladığım şeyler

öncelikle çok önemli bir başlık değil arkadaşlar ama yinede açmak istedim evde yapacak birşey bulamayan arkadaşlara biraz ilham olabilsem ne mutlu bana konu şu karantina boyunca evde yaptıklarım ;

.Spor haftanın en azından 3-4 günü evde bulduğum ekipmanlarla yaparım ve cidden istedikten sonra kaslarınızın canını okuyabilirsiniz örnek vereyim bitane sırt çantası alın ve içini kitaplarla doldurun bununla şınav çekip yorabilir, diz mesafesinden tutup göğüslere kadar çekip etkili haretkerler yapabilirsiniz bahane yok.

.sesli kitap okumak düzenli günde en azından birkaç sayfa okumak ve bunu sesli okumak hem okuma alışkanlığı kazandırır hemde diksiyonu geliştirir bunu mümkünse telefona kaydederek yapın ve dinleyin hatalarınızı görün.

.kamerayı açın masaya koyun ve kendinizi vide kaydı alın herhangi bi konudan bahsedin beden dilinizi kullanın bakışlarınızı kullanın daha sonra bunu izleyin hatalarınızı görüp yavaş yavaş düzeltin. Bu sizi hem konu bulamıyorum, utanıyorum çekiniyorum gibi dertlerden uzaklaştırır ve doğallığı oturttuğunuz zaman setlere etkisi olur.

.mewing egzersizi yapın arkadaşlar günde bi paket falım sakızı çiğneyin çeneniz belirgin olsun karizma katacaktır.

.ayna karşısı ; ayna karşısına geçin bakışlarınız üzerine çalışın etkili bakmayı deneyin başta yapmacık bi görüntü olabilir ama zamanla bunu özelliğiniz haline getirin ve video kayıtlarınızda bunu uygulayın.

biraz da olsa fikir verebilmişssem ne mutlu bana iyi forumlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8