Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Uzaktan ilişki yürür mü

agalar bi kızla tanıştım omegleden trol yaparken. kız yabancı ülkede yasıyor türk, instagramdan konuştuk baya tam kafa kız. yaşı benden ufak reşit değil ama görünüş olarak benden büyük duruyor neyse. şimdi uzaktan boyle seks olmadan falan nasıl olacak ya. sonunda zengin bi kız + bedava vize falan dayanmalıyım kaçış yolu buldum bi bakıma. Aşırı kıskanç burdaki kız arkdaşlarıma bile karışıyor ben ona o kadar karışmıyorum. Nasıl davranmam gerektiğini çözemiyorum.

agalar bi kızla tanıştım omegleden trol yaparken. kız yabancı ülkede yasıyor türk, instagramdan konuştuk baya tam kafa kız. yaşı benden ufak reşit değil ama görünüş olarak benden büyük duruyor neyse. şimdi uzaktan boyle seks olmadan falan nasıl olacak ya. sonunda zengin bi kız + bedava vize falan dayanmalıyım kaçış yolu buldum bi bakıma. Aşırı kıskanç burdaki kız arkdaşlarıma bile karışıyor ben ona o kadar karışmıyorum. Nasıl davranmam gerektiğini çözemiyorum.
Bilmiyorum, kızlarla aram iyi gitmiyor benimde

O kızdan fazla ümit bekleme. Mesajın sonu bile muhtaçlık kokuyor. O tavizi verdiysen beyninde, artık değiştirmek çok zor. Bir daha bu tarz bir olayla karşılaşırsan kendin dışına çıkma, işi hızlı yürüt. Biletini alsin, vizeni ve öğrenci isen pasaportunu çıkartıp uç buradan

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8