Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

UZAYLILAR GELİYOR ARTIK HAZIR OLUN !

Youtubede karşıma çıktı video ve izliyeyim dedim çok şaşırdım.Bu gerçekse yer yerinden oynar diyorum.

Moruk böyle prim için aptalca video yapan o.ç ları izleme zaman kaybından başka bir şey değil.

Ben geldilee diye biliyorum.

Beyler bence yüce Allah bu koskoca evreni bir tek bizlere bırakmamıştır. Ya da yaratmamıştır. Elbet başka ırklar vardır. Şahsen ben inanıyorum...

Gelseler iyi olur bi VS atarız....

Beyler bence yüce Allah bu koskoca evreni bir tek bizlere bırakmamıştır. Ya da yaratmamıştır. Elbet başka ırklar vardır. Şahsen ben inanıyorum...

Gelseler iyi olur bi VS atarız....
bence yokturlar kardeş yoksa onlar için de cennet , cehennem kavramı olur ve cennet de uzaylılarla birlikte mi yaşacağız '' gidebilirsek '' welcome to heaven

bence yokturlar kardeş yoksa onlar için de cennet , cehennem kavramı olur ve cennet de uzaylılarla birlikte mi yaşacağız '' gidebilirsek '' welcome to heaven

Kardeşim bu dediğinde baya mantıklı ama bir paranormal olayımı anlatayım.

Daha 1.sınıftaydim. evimizde kimse yoktu ve gündüz vaktiydi. Kalem kutuma tam 3 tl koymuştum. ( fermuarinı da kapatmıştım ) Ve tuvalete gitmiştim. Gelince kalem kutumu açtım ve sadece 2 tl buldum. Evi aradım ama yoktu...

Bu olaydan beridir uzaylılara Inanırım ama öyel takıntı seviyesinde de değil tabiki.

Zaman makinesini icat etseler yapacağım ilk şey o paraya ne olduğunu bulmak olur... :sneaky:

Kardeşim bu dediğinde baya mantıklı ama bir paranormal olayımı anlatayım.

Daha 1.sınıftaydim. evimizde kimse yoktu ve gündüz vaktiydi. Kalem kutuma tam 3 tl koymuştum. ( fermuarinı da kapatmıştım ) Ve tuvalete gitmiştim. Gelince kalem kutumu açtım ve sadece 2 tl buldum. Evi aradım ama yoktu...

Bu olaydan beridir uzaylılara Inanırım ama öyel takıntı seviyesinde de değil tabiki.

Zaman makinesini icat etseler yapacağım ilk şey o paraya ne olduğunu bulmak olur... :sneaky:
Bro, net cafeye gitmek için ben çalmış olabilirim kb. pasdfhlknpsdhkda ya bunun paranormallikle ne alakası var kınık ^^ bir şeyden etkilenmiş ve kendin kurgulamışta olabilirsin. veya annen falan almıştır. benim paranormal olayımı anlatsam başka inanman gereken şeylere inanırsın kanka ama bu bir varsayım değil bir gerçek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8