Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Uzun ilişki önerisi

Beş aylık bir ilişkim var gayet güzel ilerliyoruz. Daha uzun süreli ve iyi nasıl olabiliriz? Aramız çok iyi çok eğleniyoruz arkadaş gibiyiz ama kıza iyice bağlanmaya başladım. Bağlanmaktan ve kızı kaybetmekten korkmaya başladım. Kızı kısıtlamıyorum ama son zamanlarda onu her şeyden kıskanmaya başladım sahiplenmeye başladım içimde kısıtlama isteği doğuyor tabiki bunu kıza çok belli etmedim. Bazı hissetiğim şeyleri güzelce ifade ettim anlayışla karşıladı. Kız zaten benim istemeyeceğim şeyleri yapmıyor bunu kendiside söyledi senin istemeyeceğin şeyleri yapmam vs. Kız gayet iyi ama ben bağlandıkça kızı aptal aptal kıskanmaya başladım ara sıra kız arkadaşlarıyla içki içiyor mesela ama ben içmesini istemiyorum. İlişkinin başında ve dışardan çok normal gelen şeyler şuan bana değişik geliyor. Uzun ilişki deneyimi olan tavsiye verebilir mi?

bence uğraşacak başka bir konu bilim vs. bulmalısın kızın kendisine kafayı takıcak erkeklerden pek hoşlanıcağını düşünmüyorum

Uzun ilişkinin sırrı sınırsız sabır yetisi , bunu sağlamak için ilk gider konuşursun bundan bundan rahatsızım diye hallolur genelde , sonra birbirinizin sorumluluklarını hafifletmelisiniz , birlikte güzel eğleneceksiniz ama bunu zaten yaptığınızı varsayıyorum...
Ama belli olmaz bu kız evlenceğim kız diyebilmek büyük tecrübe gerektirir dikkatli olmalısın olmazsada olmaz
Ben 4 yıl yaşadım ilişki ondan önceki ve sonrakiler kısa oldu , bazılarımızın ben dahil milat noktası uzun ilişki sonrasıdır bazılarımızın ise evlenme noktasıdır sağlıcakla ...

Uzun ilişkinin sırrı sınırsız sabır yetisi , bunu sağlamak için ilk gider konuşursun bundan bundan rahatsızım diye hallolur genelde , sonra birbirinizin sorumluluklarını hafifletmelisiniz , birlikte güzel eğleneceksiniz ama bunu zaten yaptığınızı varsayıyorum...
Ama belli olmaz bu kız evlenceğim kız diyebilmek büyük tecrübe gerektirir dikkatli olmalısın olmazsada olmaz
Ben 4 yıl yaşadım ilişki ondan önceki ve sonrakiler kısa oldu , bazılarımızın ben dahil milat noktası uzun ilişki sonrasıdır bazılarımızın ise evlenme noktasıdır sağlıcakla ...
Sen kendi uzun ilişkinde kızın yakın erkek arkadaşlarına nasıl davrandın? Veya kızın erkek arkadaşları var mıydı?

Sen kendi uzun ilişkinde kızın yakın erkek arkadaşlarına nasıl davrandın? Veya kızın erkek arkadaşları var mıydı?
Kızın yakın erkek arkadaşlarına karşı baya sert durdum bi şey desede kavga çıkarsam en ufak şeye gibi yüz vermedim pek beni sarmayanları mobbingledim biraz psikolojik baskı asılanları deffettim sözlü uyarı olsun omuz atmalar olsun kasıtlı sevgilme o mu ben mi dedim arkadaslıklarını bozdum ama arkadaş olduğuna emin olduklarıma karşı üslubumu düzelttim kendimleme de arkadaş yaptım

uuz ılıskı konusunda tavsıyesı olan varsa ınstagramdan bana yazsın kullanıcı dımı yazıcam ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8