Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Uzun ilişki Tavsiyeleri

Gördüğüm kadarıyla Forumda genelde kısa süreli kızı al kap muhabettleri dönüyor.
Benim gibi uzun süreli ilişki tercih eden kişiler için yararlı bir başlık olabileceğini düşündüm.

Kendi tercübelerimden yola çıkarak tavsiyelerim şunlardır ;
1- Size ne kadar iyi davranırsa davransın , ne kadar güven aşılarsa aşılasın asla gardınızı indirmeyin çünkü yaptığı basit bir illüzyondan farksız
2-Kıza ihtiyacım yok imajını her zaman verin.
Örnek ; -Saçlarını büyük annenemi yaptırdın ?
+Ya ben gidiyorum
Bu etapta shit test vakası ile karşı karşıyasınızdır espiri bir şekilde “gidersen yan masadaki kızlar burayı boş görüp oturabilir. Diyip işi dalgaya vurabilirsiniz . Veyahut aynı şekilde “git bakalım” demekte istediğimiz imajı vericektir
3-Cinsellik konusunda kızı üstelemeyin sizin onu cinsel obje olarak kullandığınızı hissederse ilişki bok yoluna yuvarlanıyordur.
4-Söylediği şeylere hep aynı tepkileri vermektense kafa karıştırıcı olmayı hedefleyin. O kızın aklında “Seviyormu ?, Sevmiyormu ?” Fırtınası her daim dönsün
5-Umursama ve ilgi kavramlarıds yukardaki maddeyle aynı şekilde ilerlesin yani bir kıza bir yandan “benim için değerlisin” bir yandan ise “senin olup olmaman birşey “değiştirmez mesajını verip aklını karıştırmamız bize ilgi duymasında etkili olur.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8