Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Uzun İlişkimde Ne Yapmam Gerekiyor Hiçbir Fikrim Yok

Beyler merhaba öncelikle aranıza yeni katıldım ve bu benim açtığım ilk konu olacak şimdiden teşekkür ediyor ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

3 Yıllık lise sondan beri devam eden iyisiyle kötüsüyle bir ilişkim var.Son zamanlarda kızın bana karşı ilgisini kaybetmiş olduğunu düşündürten hareketleri var.Örnek vermem gerekirse

-Sürekli buluşmak için yazan taraf benim ve bu artık çok canımı sıkmaya başladı. (Öyle sürekli buluştuğumuzda yok ailem izin vermiyor diyor fakat ben artık onun çaba göstermediğini düşünüyorum.İlişkimizin başından beri 2 haftada bir çıkarız.)

-Artık o eski hevesinin olmadığını gösterecek şekilde mesajlaşmalarda sönük.Yani sabahları günaydın,naber,napıyorsun ardın öpücük ile biten bir görüşme akşamda bundan birr tık fazla yazışma ile biten mesajlaşmalarımız var.

Bu kırmızı hap camiasına yeni giriş yapmış biri olarak sizlerden tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.3 Yıllık bir ilişki olduğu için tek kalemde silip atmam zor geliyor.Görüşleriniz ile bana yardımcı olur musunuz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Durmadan buluşmaya çağıran sensen çağırma ve sürekli yazışmanıza da gerek yok biraz soğuk yapabilirsin kendi hedeflerine odaklan takma bu kadar kafana ayrılmaktan korkma
Kırmızı hap kız tavlamak için taktik değildir kendi hayatını inşa etmektir kendi hayatına özen gösterirsen destek olmak isteyenler çıkacaktır. Mantığına güven duygularına yenik düşme
Sınırlarını çerçeveni belirle durmadan canım cicim yapma hoşuna gitmeyen şeyi söyle düzeltmezsen ben de kendi işime bakarım de biraz sal monoton olursa sıkar bağlansın istiyorsan heyecan lazım manipüle olması lazım

Dostum ne yapman gerekeni değil ne yaptığımı söyleyeceğim sana.
1.5 yıllık ilişkim oldu ve buna benzer şeyler yaşadım.
Bunu fark ettiğim an, kızı karşıma aldım ondan soğudumu söyleyip sktiri çektim.
3 yıl iyi dayanmışsınız yine artık 2 ay da soğuyorum max.
Kanka ne olursa olsun belli bir süreden sonra devam etmiyor.
Amk evlenen insanların 6 ay sonra karısına siki kalkmıyor :D
Bu yüzden siktiri çek ve yeni pussylere merhaba de.
Muhtemelen diğer kızlara yaklaşma ilişkilerin görelmiştir.
Uzun ilişki seni yavaşca zehirler.

Bu tip durumlarda en çok verilen tavsiye, kızla beraber bi' yerde yürürken güzel bi' kadına adres sor. Kalıcı olmadığın gerçeği kızın bilinçaltında yankı yapsın.

camiaya hoş geldin. 3 yıllık bir ilişkideymişsin silip atman zor olacaktır elbette ama geçiçi bir süre umursamayabilirsin. Biraz geri adım at zaten 3 yıllık ilişkiye yaptığı yatırımından pişman değilse sana geri yazacaktır yazmıyorsa da zaten bir şeyler kopmaya başlamıştır. Kızdan uzak kaldığın anda boşta kalmamak için diğer kızlarla konuş, ardından kendini bu camiada nasıl geliştireceğine bak. Gerek benim gerek diğer arkadaşların yazılarından faydalanabilirsin.

Durmadan buluşmaya çağıran sensen çağırma ve sürekli yazışmanıza da gerek yok biraz soğuk yapabilirsin kendi hedeflerine odaklan takma bu kadar kafana ayrılmaktan korkma
Kırmızı hap kız tavlamak için taktik değildir kendi hayatını inşa etmektir kendi hayatına özen gösterirsen destek olmak isteyenler çıkacaktır. Mantığına güven duygularına yenik düşme
Sınırlarını çerçeveni belirle durmadan canım cicim yapma hoşuna gitmeyen şeyi söyle düzeltmezsen ben de kendi işime bakarım de biraz sal monoton olursa sıkar bağlansın istiyorsan heyecan lazım manipüle olması lazım

Önerilerin için teşekkür ederim.Kendimi geri çektim ve gerçekten benimde ona karşı ilgimin bittiğini farkettim.Hayatıma odaklanmaya çalışıyorum örneğin yarın gym'e yazılacağım zaten okullarda başlıyor bölümümde ilerlemeye bakacağım.

Dostum ne yapman gerekeni değil ne yaptığımı söyleyeceğim sana.
1.5 yıllık ilişkim oldu ve buna benzer şeyler yaşadım.
Bunu fark ettiğim an, kızı karşıma aldım ondan soğudumu söyleyip sktiri çektim.
3 yıl iyi dayanmışsınız yine artık 2 ay da soğuyorum max.
Kanka ne olursa olsun belli bir süreden sonra devam etmiyor.
Amk evlenen insanların 6 ay sonra karısına siki kalkmıyor :D
Bu yüzden siktiri çek ve yeni pussylere merhaba de.
Muhtemelen diğer kızlara yaklaşma ilişkilerin görelmiştir.
Uzun ilişki seni yavaşca zehirler.

Kendimi geri çektim ve benimde ona karşı ilgi ve hislerimin bittiğini farkettim bu zamanda sanırım önümüzdeki buluşmada ayrılacağım.Aslında son 3-4 aydır böyle bu yüzden soğumak yerine salaklık edip "ne derdi var acaba ?" diye düşündüm.Benim hatam.Teşekkür ederim önerilerin için.

Bu tip durumlarda en çok verilen tavsiye, kızla beraber bi' yerde yürürken güzel bi' kadına adres sor. Kalıcı olmadığın gerçeği kızın bilinçaltında yankı yapsın.

Bunu uygulamayı düşünmüyorum çünkü bir dahaki yüzyüze görüşmemizde ayrılacağım.Önerin için teşekkür ederim.

kızın üzerine çok fazla gitmiş olabilirsin, kendi hayatına odaklan başka kızlara yürü

Evet son zamanlarda gerçekten üstüne düştüğümü farkettim.Önerin için teşekkür ederim.

Aynen kanka sen yeni avratlara bakmaya çalış. Zaten evlide değilsin. Aq kızda yüz vermiyorken fırsat bu fırsat kurtul

Hahahahaha evet önümüzdeki hafta kurtulacağım.Teşekkür ederim önerilerin için.

camiaya hoş geldin. 3 yıllık bir ilişkideymişsin silip atman zor olacaktır elbette ama geçiçi bir süre umursamayabilirsin. Biraz geri adım at zaten 3 yıllık ilişkiye yaptığı yatırımından pişman değilse sana geri yazacaktır yazmıyorsa da zaten bir şeyler kopmaya başlamıştır. Kızdan uzak kaldığın anda boşta kalmamak için diğer kızlarla konuş, ardından kendini bu camiada nasıl geliştireceğine bak. Gerek benim gerek diğer arkadaşların yazılarından faydalanabilirsin.

Belli bir süre kendimi geri çektim ve benimde ona karşı hislerimin bittiğini farkettim sanırım önümüzdeki yüzyüze buluşmamızda ayrılacağım.Önerin için teşekkür ederim kendimi geliştirmeye çalışıyorum yazılarını okudum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8