Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Uzun zaman oldu

Selam beyler uzun süredir siteye pek giremiyordum ve pandemi dönemi dolayısıyla fazlaca boş vaktim olmaya başladı ve son birkaç gündür göz gezdirme fırsatı buldum öncelikle sitenin hala aktif şekilde işleyişi beni sevindirdi. Konuya gelecek olursak yukarıda bahsettiğim gibi çokca boş vaktim oluyor gün boyu ve artık bundan rahatsızlık duymaya başladım. Günlük kitap okuyorum, arkadaşlarla yapacağımız uygulama için sorular yazıyorum, internette ücretsiz kurslara felan katılıyorum ama bunlar bile nasıl desem yeterli gelmiyor. Pandemiden dolayı pek dışarı çıkma taraftarı değilim bu yüzden daha ne gibi kendimi geliştirebilirim. (Edebiyat bölümü okuyorum) ve bu bölüm hakkında gelişmekte istiyorum ama sadece bölüm hakkında yazılar bulabildim bu yüzden pek somut bir ilerleme kaydetmiş değilim. Sizler bu süreçte neler yapıyorsunuz kendi gelişiminiz açısından fayda gördüğünüz neler var acaba? Düşünce ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim

bolumu bırak atanamazsın ac kalırsın ıstersen ınstadan konusalım detaylı

İnstagram adresini verirsen sevinirim daha detaylı konuşmuş oluruz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8