Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Vasıfsız, İlgi Manyağı Kadınlar

Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
105
Tepkime puanı
105
Şehir
İstanbul
Hiç bir vasfı olmayıp erkeklerden ilgi gördükleri için kendilerini bir şey sanan kadınlardır (ekşici gibi yazdım :d). Arthur Schopenhauer yazdığı "Aşka ve Kadınlara Dair" kitabının kadınlara dair bölümünde diyor ki:
"Bu bodur, dar omuzlu, geniş kalçalı ve kısa bacaklı soya, "cins-i latif" ismini verebilen sadece cinsel güdüsüyle aklı yahut görüş ufku bulutlanıp kararmış olan erkeklerdir, çünkü kadın cinsinin bütün güzelliği bu içgüdüye dayanır."

Erkeğin bir eksikliği yok fazlalığı var, eksiği olan kadın :d . Seçen tarafın (seçici geçirgen) kadın olmasının sebebi üreme işinin daha kolay olması. Ayrıca hipergamileri erkekleri gazlıyor. Maymunlardan ayrılmamız kadınların hipergamisi sayesinde oldu. Dişi maymunlar kızışma döneminde önüne gelen maymunla çiftleşirler. Alfa maymunlar beta maymunları denk gelirse kovduğu için gen havuzunda daha çok genleri var o ayrı. Zaten insan dişisinin kızışma dönemi de yok. Adet olup yumurtaları gitmeden önce bir azgınlık durumu oluyor onu demiyorum.
KISSADAN HİSSE
Maskülinite zararlı değil. Medyanın ve toplumun söylediği saçmalıklara aldırmayın. Sırf güzeller diye kadınların karşısında kendiniz küçük görmeyin.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst