Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Vücut geliştirmemi yoksa boksmu ?

Hangisi

• Boks

• Vg

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Abilerim, amacım özgüven kazanmak ve fiziğimi toparlamak boyum 1.80 kilom 60 vücudum yağlı'da değil kaslı'da sizce boksla birlikte calisthenics yapmakmı mantıklı yoksa sadece vg yapmakmı mantıklı
İstediğim vücut conor mcgregor tarzı fit ve hafif kaslı vücut.

mua tai yap boyun uzun ilerle eğer dövüş sanatında ilerlemek istemezsen direk vücut geliştirme , denenmiştir başarılıdır.Boyun uzun olduğu için kas kütlesi 1.70 lik adamın etti kütle gibi gözükmeyeksin, özgüven için dövüşe gir , temellerini sağlam at.

mua tai yap boyun uzun ilerle eğer dövüş sanatında ilerlemek istemezsen direk vücut geliştirme , denenmiştir başarılıdır.Boyun uzun olduğu için kas kütlesi 1.70 lik adamın etti kütle gibi gözükmeyeksin, özgüven için dövüşe gir , temellerini sağlam at.
Muay thai, boks ve kickboks arasında kaldım, ama sanırım muay thai ye gidicem belki ilerde lisans bile alırım ki zaten hedefim devasa kaslara sahip olmaktansa altelik seri bir fiziğe sahip olmak, cevabın için teşekkürler.

Muay thai, boks ve kickboks arasında kaldım, ama sanırım muay thai ye gidicem belki ilerde lisans bile alırım ki zaten hedefim devasa kaslara sahip olmaktansa altelik seri bir fiziğe sahip olmak, cevabın için teşekkürler.
Muay thai'ye başla. Dayak yiye yiye kendine gelirsin. 😁

Belli bir süre vg yaptıktan sonra boks bence ama önce bikaç ay vg yap boksta da faydasını görürsün

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8