Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Web Tasarımla Uğraşan Birisi var mı ? Sorular içerde

Arkadaşlar merhaba ben hobi gereği kendime blog site kurmak için wordpress dersleri vb. alıp html falan ilerlettim. Daha sonra bi arkadaşım site istedi ona yaptım, sonra biri falan derken böyle bi duyuldum ve herkese aynı fiyat yani 500 tl ye yaptığım için artık adım mı duyuldu noldu bilmiyorum, otel sitesi yapılcakmış görüşmeye gittim herkes sağdan soldan duyduğu fiyatı yani 500 tl yi teklif ediyor, abi dedim koskoca otelin sayfası 2.5 bin den aşağı olmaz falan. Millet ölücü mü nedir?
Kısacası arkadaşlar piyasadaki fiyatlandırmayı bilmiyorum bilen varsa blog sitesi, e ticaret sitesi, otel sitesi vb. en aşağıya kaç tl ye yapıyorsunuz ? bu işte ilerliyorum sanırım işler de beğeniliyor hadi başlangıçta 500 falan dedik de millet ucuza şu adam yapar yapmaya başladı bi yardımcı olun :))

Başlangıçta yaptığın işler senin cv olur tanınmak için güzel bir yol zaman geçtikçe sende kendini geliştirdikçe bu fiyatı tabiki artırmalısın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8