Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Whatsapp grubu kurmak yasak.

Godless Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Beyler forumda sohbet edebilmek için anlık sohbet kısmı var, konu açarak yine sohbet edebilirsiniz, özel mesajdan yine sohbet edebilirsiniz. Whatsapptan yine sohbet edebilirsiniz ama grup kurmak nedir? Forumda aktif takılan arkadaşların belirli whatsapp gruplarına girdiğini o nedenle oralarda takıldıklarından dolayı foruma girmediklerini öğrendim. Bunları yapan arkadaşları tespit edip yaklaşık 15 kişiyi az önce whatsapp grubu kurdukları ve gruba üye topladıklar için forumdan uzaklaştırdım.
O zaman kapatalım burayı komple hepimiz whatsappa taşınalım bura ne işe yarar ki? Nasılsa whatsapp aynı işlevi görüyor.

Burası ücretsiz olduğu için gözünüzde önemsiz bir platform algısı oluştuysa burada bulunmanızın bir anlamı yok. Farkındayım insan kendi pazar değerini kendisi belirliyor. Görüyorum sağda solda başkasının kitabını satarak para kazanıyorlar, platforma üyeliği şartlı yapıyorlar. Bir şey ne kadar kolay ulaşılabilirse o kadar değersiz gözünüzde onunda farkındayım. Lakin burada birkaç tane sağlam ve bazı şeylerin farkında olan adam var. Forum hala açıksa o adamların hatırına. Bu yüzden onlarla yolumuza devam edeceğiz.

Ha bu arada alfalıktan bahsediyorsunuz. Alfa dediğiniz adam güvenilirdir arkadan iş çevirip sinsilik yapmaz. Önce bunu kavrayın. Sonra alfa olma yolunda emin adımlarla ilerlersiniz.

İyi forumlar.

Ban hakkında görüşmek isteyen kişiler:
adresine mail atabilir.

Şimdir biraz da grupta neler konuşulduğunu merak ettim ☺

Forumda akrabasına set açmayı devrim sananlar var onlar için de aynı muameleyi bekliyoruz.

Sayfa üretim üstüne değil tüketim üstüne gidiyor sayfada temizlik vakti.

Bende Bi kere olabilir demiştim fakat forumdan gitmemiz cidden daha doğru

bence belirli günler aktif sohbetten sohbet edebiliriz. Derdi olan söyler herkes yardımcı olmaya çalışır ve daha çok şey öğrenilir düşünülüp faaliyete geçirilebilir.:)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8