Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yabancı kıza başarılı set

Kız hb 10;, dövmeli,fena esnek vücudu,siyah gözlük,havalı saçlar
+Merhaba
-Merhaba
+Seni geçerken gördüm tarzını beğendim
-evet
+adın ne
-xxx adım

+Nerelisin
-yurtdisindan yeni geldim
+Wow
+Benim yurtdışında Lisa diye bir kız arkadaşım var,bad bitch diyorlar falan
-anlamadim Türkçem zayıf

Konuşma yok 2 dk boyunca nutkum tutuldu ee ıı diyorum kızla yürüyoruz konuşmadık

+İnstagram versene
-Xxxxx
(Yazamadım telefonu kıza uzattım yazdı verdi.)
Takip ettim dedim

+Elini versene
(Yanyana yürüyorduk elini tuttuktan sonra karşıma alıp dönderdim)
+wow
(Bir yandan elini tutuyorum)
+Sarılmadan bırakmam
-yaa hayır (çok yumuşak ses tonunda
+Yaa gel
(Kız burda bıraktı)
+İyi görüşürüz
Şuan Instagram'dan açık hesabını takip ettim
Akşama Gt atar heralde

bu nasıl uslup kanka
Ya dostum cidden bu bence başarı değil başarı olarak algılanması gereken tek şey kendine hükmetmesi olmalı bu amaç olmalı adam kızın instasını aldı diye başarılı oluyor olmamalı bu karılık net ifade karılık

Son düzenleme:
Beyler neden hep aynı cümle? Ezbere set açmak yerine kendimizi geliştirelim başka kalıplar bulalım
dostum önerin varmı
bu nasıl uslup kanka
dostum boşver
dostum olabilir
Ya dostum cidden bu bence başarı değil başarı olarak algılanması gereken tek şey kendine hükmetmesi olmalı bu amaç olmalı adam kızın instasını aldı diye başarılı oluyor olmamalı bu karılık net ifade karılık
sana göre olmayabilir kardeşim her insan aynı değil genelleme yapma :d ayrıntılara odaklan en azından çabalıyorum

şu şarkıyla yanıt vermek istiyorum güzel kardeşim :dd
Acayip sarıyor heee neyde konuya dönecek olursak şunu anlamalısın kızlarla veya insanlar ilişki kurmak bir başarı değildir başarı nedir biliyor musun yaşayabilmektir zorluklar içinde bata çıka yaşayabilmek kendine hükmedebilmek yani ben her gün kızlarla konuluyorum gelip buraya bunu başarılı olarak göstermem olmaz eğer ilk kez açıyorsan pekala cesaretlisin ama başarılı değilsin değiliz mantıklı düşünmeli o kız belki de bir hiç bir hiç karşısında başarı kazanılır mı sen olmasan o kız hiç olmayacak yani sen hayatta olmasan onu hiç görmeyecek duyumsamayacaktın demem o ki sen yoksan hiç bir şey yok eğer sen varsan herşey var onun için var ol yani sürekli kendini geliştir iki kızla konuşuncada başarı sanıp bunu hayallere dalma çünkü gerçekler çok çarpıcı bunu zamanla anlarsın ama unutma alışman zaman alda bile zaman her şeyini alacak onun için durma sürekli kendine bir şeyler kat zamandan daha hızlı ol ki yaşayabilesin
Normal de bunu yazmaz direk siktir git dersim bilenler bilir böyleyim ama seni kaybetmemek gerek iyi bak kendine

Acayip sarıyor heee neyde konuya dönecek olursak şunu anlamalısın kızlarla veya insanlar ilişki kurmak bir başarı değildir başarı nedir biliyor musun yaşayabilmektir zorluklar içinde bata çıka yaşayabilmek kendine hükmedebilmek yani ben her gün kızlarla konuluyorum gelip buraya bunu başarılı olarak göstermem olmaz eğer ilk kez açıyorsan pekala cesaretlisin ama başarılı değilsin değiliz mantıklı düşünmeli o kız belki de bir hiç bir hiç karşısında başarı kazanılır mı sen olmasan o kız hiç olmayacak yani sen hayatta olmasan onu hiç görmeyecek duyumsamayacaktın demem o ki sen yoksan hiç bir şey yok eğer sen varsan herşey var onun için var ol yani sürekli kendini geliştir iki kızla konuşuncada başarı sanıp bunu hayallere dalma çünkü gerçekler çok çarpıcı bunu zamanla anlarsın ama unutma alışman zaman alda bile zaman her şeyini alacak onun için durma sürekli kendine bir şeyler kat zamandan daha hızlı ol ki yaşayabilesin
Normal de bunu yazmaz direk siktir git dersim bilenler bilir böyleyim ama seni kaybetmemek gerek iyi bak kendine
hayal ile gerçeği nasıl ayırt edebilirim?

hayal ile gerçeği nasıl ayırt edebilirim?
eğer düşünüp keyif alıyorsan ama eylemsiz bırakıyorsan bu hayaldir
gerçek ise acı olur hayatın zorlukları insanların riyaklıkları bunları bilmek farkına varmak ani ve sarsıcı olur psikolojik ve fiziksel olarak etkiler seni

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8