Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yağ Yakımı

Herkese iyi geceler arkadaşlar.

Yağ yakımı hakkında bilgi verme şansınız var mı ?

Ağırsağlam bro Yüksel takip et 10 yıldır spor yapıyorum4 5 ay dır iyice salmıştım bende definasyona girdim bu arkadaşın programını yapıyim farklılık olsun diye kas kaybı yaşanmadan güzel kilo verirsin dergi çıkardılar şuan oradaki programı yapıyorum etkili tavsiye ederim

Herkese iyi geceler arkadaşlar.

Yağ yakımı hakkında bilgi verme şansınız var mı ?
1) bol bol su iç
2) vücut ağırlığinla egzersizler yap
3) şeker ve ekmeği kes
4) kardiyo çaliş (bahsettiğim koşu bandı falan değil vücut agırliğıyla yapılan kardiyolar)
5) sabret belki 1 ayda sonuç alacaksın belki 3 ayda ama o sonuç kesinlikle gelecek bunu unutma.

Şuraya park edelim bende yararlanayım farklı fikir görmek güzel :D

Youtube tam bir hazine bu konuda gercekten kaliteli insanlar var yukaridakiler gibi

Bence kışın yağ orani düşürmeye çalışma kas kazanmaya çalış yaza doğru da defiye girersin (yüksek kilolu olmadığını varsaydım) fakat kendim için yağ oranım fazla hafif kalori açıklarla başlayıp kalori açığını arttıracağım kasları korumaya çalışacağım yağ vercem diye fazla açık oluşturma kas kütlesini korumak önemli yoksa anlamı yok

Yağ yakımı için birkaç basit ama etkili tavsiyem olabilir.

Bol su tüketmeye çalış.

Düzenli kahve içmen metabolizmanı hızlandırıp yağ yakımına katkı sağlar, onun yanısıra limon da benzer işlevi görür, bunların hepsini tüketmek en iyi sonucu elde etmene yardım eder.

Günlük en az 8 bin 9 bin civarı adım atmaya çalışıp hareketsiz kalma.

Sıklığı keyfince istediğin gibi olacak biçimde hit kardiyo yapman güzel etki saglar.

Günlük kalori ihtiyacının yaklaşık 500 kalori veya daha aşağısı kadar yiyip kalori açığı oluşturduktan sonra üzerine bahsettiklerimi uygulamak, düzenli süreçte nur topu gibi bir fitliğe ulaşmanı sağlar.
Bol istikrarlı günler...

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8