Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yakın arkadaşım

2 ay önce felan bi kızla takılıyoduk, daha sonra bu kız yeni bi' arkadaş grubuna girdi ve beni de oraya dahil etti. Sonra biz o arkadaş grubundan birisiyle yakın arkadaş olduk.

Ne oldu ne bitti derken ben, beni bu kızla tanıştıran hatuna yolu verdim. Ama bu kızla arkadaşlığımıza devam ettik, cidden yakın olup da yürümediğim sayılı kadınlardan oldu yani.

Bana hatun ayarladı, birine yürüyeceğim, set açacağım zaman felan bana yardımcı oldu, oturdu benim psikoloji hakkında yaptığım yorumları dinledi, ben şöyle duygusuzum böyle duygusuzum karılara sırf zaman geçsin diye takılıyorum derken yargılamadı felan derken bildiğin biz bunla yakın arkadaş olduk.

Yani hoşuma da gidiyo arkadaşlığı, çünkü birbirimizin yanında cidden çok rahatız. Uykusuz kaldığım zamanlar felan kahve yapıp getirdiği bile oluyo yani, bu tarz karşılıklı jestlerle felan cidden sıfır cinsellik/çekim/beklenti bi ilişki yürütüyorum, ilk defa.

Neyse, bugün öğrendim ki bu kız ilk gördüğü zamandan itibaren benden hoşlanıyomuş. Cidden benden hiçbir beklentisi yok, hâla sana şunu ayarlayalım, şurda şöyle güzel set açarsın felan takılıyo ve benim harbiden kafam sikildi aq.

Cidden ilk defa bi kadın için vicdan yaptım beyler, harbiden ilk defa bi kadını üzmekten çekiniyorum. Şimdi ben buna karşı o tarz bi' duygu beslemiyorum, hiç öyle bakmadım yani. Daha önce de bu tarz bi durumla karşılaşmadığım için ne yapacağımı da bilmiyorum.

İki kez yatağa atıp nextlemeyi cidden istemiyorum veya biraz ego kasıp yoluma bakasım felan hiç yok gerçekten. Harbiden kafam karıştı yani.

Kadınlarla bi daha bu tarz bi' arkadaşlık kurarsam da hatırlatın bana buraya açık adres atayım, toplanıp beni sağlamından bi güzel sikin. Ama bana tek seferliğine iyi veya kötü bi' fikir verin, çünkü kafam harbiden durdu. Mal mal işlere girdik gene aq. Kendime sövmekten bi hal oldum aksam aksam

Kendine sövmene gerek yok aq kızın durumu garipmiş kız tecrübesizse çok kolay aşık olabiliyor ve hemen başka erkeklere de tutulabiliyor o yüzden fazla kafaya takma kız sana gerçekten aşık olsaydı açık ilişki ayağına takılmazdı hoşlandığı konusunda yalan söylüyor bile olabilir hatta

Kız mı bunu sana söyledi yoksa başka bir arkaşın mı söyledi senden hoşlandığını ?

Ayrıca sen kıza hiç öyle bakmamışsın . Bak meşhur redpill sayfasında şöyle bir şey okumuştum. Erkekler kendilerinden gerçekten hoşlanan kızların içinden birisini seçmeli tarzında. Sanırım burada kızın yaptıkları senden hoşlanma belirtisi -ki belki kız senin ters tepki vermenden korktuğu için veya duygu mastürbasyonu yapmak için sana hayla kız ayarlamaya çalışıyor olabilir - ni gösteriyor. Eğer kıza sana baktığı gibi bakabiliyorsan bak. Çünkü gerçekten ilgisini sana karşılıksız verebilen , değer gösteren bu devirde çok çok çok az . Şayet beraber olduktan sonra her şey değişedebilir bilemiyecem.

Eğer kıza gerçekten öyle bakamıyorsan ve bir şeyler hissedemiyorsan kıza bunu uygun bir dille anlatman lazım bence. Şunu bil ki eskisi gibi olmayacak arkadaşlığınız - ki ben arkadaşlığı da keserdim - .

Kadınlar nasıl ben seni arkadaş olarak görüyorum dediğinde dumurua uğruyorsa bir insan o da uğrayacaktır. O yüzden en güzel şekilde bunu belirt.
Baktın sinirleniyor bağırmaya çağırmaya başlıyor ( ki pek sanmıyorum ama bazıları deliriyor) " biz kime ne anlatıyoz am* " de ayrıl oradan.

Birisiyle ilişki yaşamak için illa aşık olman çok hoslanman gerekmez hatta bana göre bir erkek her zaman ilişkide basarili olmak istiyorsa az sevmeli kaybetmekten pek te korkmamalidir, dikkat ettiyseniz böyle ilişkiler daha uzun sürer çünkü kadınlar bunun kokusunu alırlarsa onların gözünde değeriniz artar

Güzel ve eğlenceli vakit geçirdiğini söylemişsin bence senin için doğru kombin oluşmuş, hem aşırı bir duygun yok hem de güzel vakit geçiriyorsun, böyle bir ilişki iyi bir şans olur emin ol senin için

Kendine sövmene gerek yok aq kızın durumu garipmiş kız tecrübesizse çok kolay aşık olabiliyor ve hemen başka erkeklere de tutulabiliyor o yüzden fazla kafaya takma kız sana gerçekten aşık olsaydı açık ilişki ayağına takılmazdı hoşlandığı konusunda yalan söylüyor bile olabilir hatta
Yalan söylediğini düşünmüyorum. Kanka ayağı felan da yok ortada, kızın kafasında bana bundan bahsetme fikri bile yoktu kendi söylediğine göre. 2-3 gündür çok huzursuzdu, durduk yere gözleri felan doluyodu ben bayağı ısrar edince ağzından kaçırdı.

Kız mı bunu sana söyledi yoksa başka bir arkaşın mı söyledi senden hoşlandığını ?

Ayrıca sen kıza hiç öyle bakmamışsın . Bak meşhur redpill sayfasında şöyle bir şey okumuştum. Erkekler kendilerinden gerçekten hoşlanan kızların içinden birisini seçmeli tarzında. Sanırım burada kızın yaptıkları senden hoşlanma belirtisi -ki belki kız senin ters tepki vermenden korktuğu için veya duygu mastürbasyonu yapmak için sana hayla kız ayarlamaya çalışıyor olabilir - ni gösteriyor. Eğer kıza sana baktığı gibi bakabiliyorsan bak. Çünkü gerçekten ilgisini sana karşılıksız verebilen , değer gösteren bu devirde çok çok çok az . Şayet beraber olduktan sonra her şey değişedebilir bilemiyecem.

Eğer kıza gerçekten öyle bakamıyorsan ve bir şeyler hissedemiyorsan kıza bunu uygun bir dille anlatman lazım bence. Şunu bil ki eskisi gibi olmayacak arkadaşlığınız - ki ben arkadaşlığı da keserdim - .

Kadınlar nasıl ben seni arkadaş olarak görüyorum dediğinde dumurua uğruyorsa bir insan o da uğrayacaktır. O yüzden en güzel şekilde bunu belirt.
Baktın sinirleniyor bağırmaya çağırmaya başlıyor ( ki pek sanmıyorum ama bazıları deliriyor) " biz kime ne anlatıyoz am* " de ayrıl oradan.
Kendisi söyledi kanka, hatta hiç kimseye de bahsetmemişti. Şöyle söyleyeyim, bi' erkek göstermişti bana şunu biraz beğeniyorum diye, kız arkadaşlarıyla muhabbet aralarında sürekli bana adını verdiği çocuğun bahsi geçiyodu ama benleyken hiç muhabbeti dönmüyodu. Ben de heralde konuşmak istemiyo diye düşünüyodum ama olay arkadaşlarını yanıltmakmış, bana olan duygularından tek ben haberdarım şu an.

Duygu masturbasyonu olabilir belki, çünkü kızda "benim sevilmekten çok sevmeye ihtiyacım var" kafası var.

Seni arkadaş olarak görüyorum meselesine gelirsek eğer, benim bu tarz bi' cümle kurmama bile gerek kalmadı. Direkt benden hoşlandığını, tek isteğinin bu gerçeğin arkadaşlığımızı etkilememesini ve benim diğer hatunlardan bahsederken eskisi kadar rahat olmam olduğunu felan söyledi. Ben seni arkadaş olarak görüyorum deyince bağırıp çağırma olayı yok yani, direkt kendi ağzıyla söyledi biz yakın arkadaşız ve lütfen bu değişmesin diye.

Karşılıksız duygu besleme olayına çok güzel değindin, benim kafamı karıştıran nokta da tam burada. Kızın cidden bana karşı tek bi' beklentisi yok, ben bi' hareket yapınca neden böyle yaptın diye sorgulamıyo bile. Niye sorgulamıyosun deyince de senin yapın böyle, kabullenmezsem yakın arkadaş olmamızın manası yok şeklinde konuşuyo yani. Ben de onu sorgulamıyorum pek, rahat rahat takılıyoruz normalde.

Birisiyle ilişki yaşamak için illa aşık olman çok hoslanman gerekmez hatta bana göre bir erkek her zaman ilişkide basarili olmak istiyorsa az sevmeli kaybetmekten pek te korkmamalidir, dikkat ettiyseniz böyle ilişkiler daha uzun sürer çünkü kadınlar bunun kokusunu alırlarsa onların gözünde değeriniz artar

Güzel ve eğlenceli vakit geçirdiğini söylemişsin bence senin için doğru kombin oluşmuş, hem aşırı bir duygun yok hem de güzel vakit geçiriyorsun, böyle bir ilişki iyi bir şans olur emin ol senin için
Bugün kıza yaptığım açıklama tam olarak böyleydi ve bana sadece şunu söyledi:

"Bi' ilişki yaşayıp sonradan bağımızı koparmayı istemiyorum, senin arkadaşlığın zaten fazlasıyla güzel. Kendini belli belirsiz duygulara sokmana gerek yok, tek isteğim yanımda eskisi gibi rahat olman"

Yani şundan %100 eminim, kız şu an kendisine sövüyodur neden bundan bahsettim diye. Normalde ilk seçeneğim kızdan uzaklaşmak olur, ama aynı ortamlarda çok bulunuyoruz ve beni her gördüğünde daha çok üzülür, vicdanıma yediremem. Arkadaşlığı cidden çok iyi, yanında cidden huzur buluyorum kızın. Ama amınakoyayım kız bugün sırf beğeniyorum, rahat rahat yürüyeyim diye beni en yakın arkadaşıyla tanıştırırken akşam kızın ağzından bu gerçeği alınca da vicdan yapıyorum. 10 kere sordum hatta hiç mi huzursuz olmadın diye, söylediği tek şey en azından seni üzmeyecek birine yürüdüğün için içim rahat etti.

Bu ne aq, arkadaşlığa devam etsem içim huzursuz, arkadaşlığımı kessem içim huzursuz, hali hazırda elimde bulunan avlara yönelsem hepsini o ayarladığı için içim huzursuz, kızla ilişkiye girersem maks 2 ay süreceği ve daha çok üzüleceği için içim huzursuz :D?

Kafam harbi karışık beyler yani, bu olay karı kız meselesindense çok ağır vicdan bi' meselesine döndü

Bana kalsa ben bugün buluştuğumuz yakın arkadaşını düşürücem, bu sefer de aklımda sürekli "acaba o ne hissediyo aq" dönecek yani

Sorudan bağımsız olarak genç arkadaşlara tavsiye edercesine bir konu olmuş.

Arkadaşlar gördüğünüz gibi kızlar kendileri bile açılıyorlar bu şekilde. Fakat onların peşinde koşan, kölesi olan meriçlere değil böyle siklemeyen arkadaşlara açılıyorlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8