Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Yakın çevrenizde yaşayan kadınlar = elde etmek zor mu? / Kadınlarla başarının anahtarı

Bir düşünün, hayatımda edindiğim tüm kadınlar ya benim mahallemden ya da benim semtimdeydi , şehrin diğer ucundan ya da şehir dışından değildi. Diğer şehirdeki Ateşli kadınlarla hiç şansım olmadı. Bununla ilgili deneyiminiz nedir?

Geçenlerde youtube'da izlediğim bir video var, daha sonra bu yazıda yayınlayacağım, ancak Alpha Male Strategies'in Long Distance Dating adlı bu videosu, kadınlarla olan bu şeye bakış açımı tamamen değiştirdi. Tüm bu bulmacada eksik olan önemli bir taşı keşfetmek gibiydi. Alıntı vereceğim;

Klasik bakış açımıza göre tüm kadınlar s * rtüktür, yani iyi görünümlü bir kız, ortalama bir erkeğin on yılda sahip olabileceğinden daha fazla bir yılda karşı cins sayısına sahip olabilir. Yılda 5 adam mı? Bu mütevazı!

Genç kızların ne yaptığını bir düşünün. Okullarından biriyle çıkmaya başlarlar, çoğu zaman işler olması gerektiği gibi gitmez, adam diğer erkeklerle konuşmaya başlar ve onlara ikisi arasında nasıl s*x yaptığını anlatır. Kızın itibarı mahvoldu. Bu onun hayatı için bir ders, yakın çevrenizden ve sosyal çevrenizden adamlarla çıkmayın demek kadın için.

Şehir dışından meslek sahibi olan kadınlar için bu durumun ne kadar kolay olduğunu fark ettiniz mi?

Komşularınız veya mahallenizdeki kadınlar için bu durumum ne kadar zor olduğunu fark ettiniz mi?

Öyleyse, buradaki kilit nokta, çoğunlukla tüm kadınların tıpkı sizin gibi seks yapmayı sevdiğini, ancak itibarlarını mahvetmek için endişeli olduklarını bilmektir. Böylece fikir onlara, yaptığınız ve söylediğiniz her şeyde, birlikte olmanın eğlenceli olduğunu ve başkaları hakkında asla kötü konuşmadığınızı onlara havalı ve sakin bir insan olduğunuzu göstermektir.

Kız size eski sevgilinizi soruyor ...... Beyler, bu bir sh*t testi. Bir düşünün, birlikte olduğunuz kadınlardan nasıl bahsettiğinizi öğrenmeye çalışıyor.

Her neyse, ingilizcesi olanlar videoyu izleyin, içindeki her şeyi metne aktaramıyorum.

Ben de bu konuyu hep düşünmüşümdür 13TH Hocam.
Öncelikle senin bu konudaki görüşlerin nasıl? Çözüm olarak var mı bir önerin?

Mesela doğma büyüme Eskişehirli olan ve iyi bir mesleğe sahip bir X erkeği düşünelim
Atıyorum bu kişi 30 yaşında İstanbul'a iş için taşınmış olsun
Başka semti bırak, taşındığı semtte bile çevresi yok!?
Mesela bu adam ne yapmalı?
Bulunduğu semtteki stabucks'a oturup etrafı mı kesecek? :D
Nasıl popülerleşsin?
Neler söylersin?

Ben de bu konuyu hep düşünmüşümdür 13TH Hocam.
Öncelikle senin bu konudaki görüşlerin nasıl? Çözüm olarak var mı bir önerin?

Mesela doğma büyüme Eskişehirli olan ve iyi bir mesleğe sahip bir X erkeği düşünelim
Atıyorum bu kişi 30 yaşında İstanbul'a iş için taşınmış olsun
Başka semti bırak, taşındığı semtte bile çevresi yok!?
Mesela bu adam ne yapmalı?
Bulunduğu semtteki stabucks'a oturup etrafı mı kesecek? :D
Nasıl popülerleşsin?
Neler söylersin?
İlk önce çevreni genişletmeye başlarken küçük arkadaş gruplarına dahil ol. Sonrasında yeni insanlarla tanıştıkça çevren genişliyor. Sosyal aktivetelere katılırsan senin ortak hobi, ilgi alanlarına göre arkadaşlar edinirsin. Bir gecelik ilişki için dediğim gibi yakın çevrenden bir kızla yapma. Onun yerine barda veya konser gibi yerlerde tanıştığın kızlarla yap. Zaten sen güçlüysen kızlar sana gelir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8