Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yalnız kalmak istemek

Arkadaşlar bi kızla konuşuyorum 1 ay önce açıldım arkadaş olarak devam etme kararı aldık olursa olur gibisinden akışına bıraktık dün öyle bi muhabbet geçerken içimden geldi sormak istedim fikrini Oluru var mı gibisinden o da bazı bazı düşündüğünü söyledi konuşurken eğlendiğini VS. Söyledi
Bugün geçen konuşmada ise son zamanlarda fazla konuştuğumuzu genel olarak yalnız kalmak istediğini belirtti en yakın arkadaşımla bu kadar konuşmuyorum falan diyor günaydınlar iyi geceler falan bastıra bastıra yalnız takılmayı seviyorum bilmem ne bu yalnızlık mevzusunu nasıl halledebiliriz bu şekilde bir yere varamıyoruz saygı duyuyorum ancak vazgeçmeye sürüklüyor uzaklaştırıyor fikriniz nedir nasıl davranmam ne yapmam gerekiyor

Ne yapacağını bilmiyorum ama senaryo nun devam şöyle bitecek hayatımda biri var ya da başkasını seviyorum gibi bisi dicek. Aynısı nı bir kaç gün önce yaşadım

Öyle bir durum yok bu samimiyeti öldürmek istiyor yalnız kalmak istiyorum falan diyip

ya
Arkadaşlar bi kızla konuşuyorum 1 ay önce açıldım arkadaş olarak devam etme kararı aldık olursa olur gibisinden akışına bıraktık dün öyle bi muhabbet geçerken içimden geldi sormak istedim fikrini Oluru var mı gibisinden o da bazı bazı düşündüğünü söyledi konuşurken eğlendiğini VS. Söyledi
Bugün geçen konuşmada ise son zamanlarda fazla konuştuğumuzu genel olarak yalnız kalmak istediğini belirtti en yakın arkadaşımla bu kadar konuşmuyorum falan diyor günaydınlar iyi geceler falan bastıra bastıra yalnız takılmayı seviyorum bilmem ne bu yalnızlık mevzusunu nasıl halledebiliriz bu şekilde bir yere varamıyoruz saygı duyuyorum ancak vazgeçmeye sürüklüyor uzaklaştırıyor fikriniz nedir nasıl davranmam ne yapmam gerekiyor
ya bence baktın ki soğuk yapıyor hiç yazma bile geç gitsin ya. bir kızda takılı kalmayın.

Doğru diyorsun da uzun zaman sonra duyguya girdim bir yerden bir şey çıkarmaya olur yol gözetmeye bakıyorum bilmiyorum kafam karıstı iyice

hatayı en başında yapmışsın.Bir umuttur yaşamak diyerek reddedildiğin halde ona karşı ilgi göstermişsin.Bu ilgi ilk başlarda kızın hoşuna gider.Tek tarafın kazandığı alışveriş.sen vaktini enerjini harcayıp karşılığında hiçbir şey almazken karşındaki bedavaya ilgi alıyor.Bir süre sonra da senden sıkılınca yol vermeye çalışmış.Muhabbeti kes bir daha da yazma.Bundan sonra da ilgi duyduğun kimseyle arkadaş olma.Arkadas olaruz beni sonradan fark eder numarası işe yaramıyor.

Kankam öncelikle hatayı baştan yapmışsın. Bunu seni rencide etmek için değil, hatanı görüp tekrar yapmaman için söylüyorum. Söylemen gerek cümle ''Ben seninle arkadaş olmak istemiyorum, bir şey olacaksak sevgili oluruz kabul etmezsen hiç oluruz.'' buydu. Şu anki sevgilim 9 ay önce kararsızken bu cümleyi kurdum kaybetmeyi göze alamadı kabul etti şu an da gayet iyiyiz. Seni kaybetmeyi göze alırsa zaten seni sevmiyordur yine uğraşmayacaksın. At kafanın bir köşesine bu cümleyi.

Ayrıca kızla erkeğin arkadaş olabileceğini düşünmüyorum bu toplara girme derim. Arkadaş olarak kalalım demek, karşılıksız olarak ilgi kaynağın olmayı kabul ediyorum demektir benim gözümde.

Bana pek bir şey kalmamış söyleyecek. Fakat şimdi yapman gereken kıza yazmamak ve bu bana niye yazmıyor diye aklına gelip sana yazınca aynı şekil sen ona laf atmadan soğuk ol zaten kızda çekicilik yaratmissan bir şeyler olur fakat dedikleri gibi en başında bitti.

Kız kibarca seni friendzone veya uydu erkek modeline sokmuş kızlar böyle hem iyi anlaşıyoruz hemde sevgili olmayalım = hem ayranım dökülmesin hemde …. Anladın öyle bir dünya yok sevgili olur musunuz ? Olursunuz ama kız seni sever mi ? Sevmez kardeşim bazen kızlar arkadaş baskısıyla çıkıyorlar ama sevdiği anlamına gelmiyor deniyorlar işte denenen değil deneyecek adam olmak lazım yoksa kan alırlar kan

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8