Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yalnız kalmak istemek

hatayı başta yapmışsın direkt nextle

Kızı hâla elde etmek istiyorsan söylediklerimi bire bir uygula. Söylediklerimi uyguladığında inan bana kızı elde etmek için yapabileceğin en iyi şeyleri yapmış olacaksın, uyguladıktan sonra elde edemezsen oluru yokmuş demektir.

Yalnız kalmasına müsaade et. Bırak yalnız kalsın, kafasını dinlesin, diğer erkeklerle falan vakit geçirsin. Kafasına göre takılsın. Bu süreçte kız seninle iletişime geçmediği sürece hiçbir şekilde kızla iletişim kurma. Seninle iletişime geçmeye çalışırsa da anında cevap verme. Mümkün olduğu kadar kendini meşgul et. Kıza meşgul görün demiyorum, kendini meşgul et diyorum. Kız sana yazdığında o an boş boş tavana bile bakıyo olsan tavana bakmayı bir iş olarak gör ve kıza işin bittikten sonra cevap ver. Soğuksun gibisinden bi şeyler söylerse bu sıralar meşgulum de.

Sonucunda iki seçenek var:

-Kız sonunda istemiyorum ayağı yapıp bitirecek
-Yalnız kalma süreci bitecek ve senin arkadaşlığını tekrar isteyecek

İlki olursa artık siktir et, yapabileceğin en iyi şey hayatından tamamen silmek olur.

İkincisi olursa yapacağın şey senin de yalnız kalmak için zaman istemen. "Yalnızlık bana da iyi geldi, gerçekten iyiymiş. Ben bir süre daha yalnız kalmak istiyorum, yeterince iyi hissettiğimde sana haber veririm" diyerek biraz da sen yalnız kal. Biraz kendine gelirsin, bu ilişki hakkında daha sağlıklı kararlar verebilecek konuma ulaşırsın. Kendine gelince kaldığın yerden devam et, her şey dediğim yönde ilerlerse yeni sevgilin hayırlı olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8