Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yanlış Algılar

Selamlar. Pek aktif bir forum kullanıcısı degilim ancak bir konuya değinmek istiyorum .

Oyun , set açmak, pua olmaya çalışmak , redpilli yutmaya çalışmak vs.

Bence bunların hepsi 2. 3. aşamalarda olmalı. Bakıyorsun adam kotu bir çocukluk geçirmiş ozguveninde sorun var , depresyonla uğraşıyor, bir sürü daha sorunu var. Buraları okuyup gidip set açıyor belki numara alıyor belki alamıyor burası onemli degil. Istersen o kızla yat , ilk aşamada sorunlarını çözmedigin icin dönüp dolaşıp aynı yere geleceksin. İlerleme kaydedemeyeceksin. Başarıların daimi olmayacak ve sorunların peşini bırakmayacak. Size onerim eger kişisel,içsel,hormonal sorunlarınız varsa önce bunu çözmeye çalışın, psikolog olur psikiyatr olur.

Sorunlarımın hep ayni yerde durduğunu, yaptığım şeylerin kısa süreli ilüzyon olup donup dolaşıp aynı yere döndüğünü fark ettim. Son dönemde set açmakmış kizla yatmakmis bunlari yaptim ancak bende degisen bir sey oldu mu ? Hayır. Neyse cok derine girmek istemiyorum , foruma ugramiyicam artik çünkü bana faydası yok. Içsel sorunlarını çözemeyen insanın bunlarla uğraşması da saçmalık bence.
Şu an ugrastigim seyler ;
Spor yapiyorum , elektro gitar calisiyorum , bilim kitapları okuyorum , ingilizce calisiyorum ,satranç oynuyorum /lisansı yenileyip turnuvalara katılicam .
Ruh halim ne bok olursa olsun bunları aksatmamaya özen gostericem. Son aylarda bu kiz mevzusunu fazla taktigimi ve kafamda buyuttugumu fark ettim . Hic de eyleme gecmedim sadece zihnimde sorun halinde kaldi. (Sanki olunca mutlu oluyormusum gibi). Bu yuzden uzun bir sure ara vermeye , dusunmemeye , forumlara ugramamaya karar kildim .Sorunlarımı çözmeye de odaklanabilirim ancak bunun yolunu bilmiyorum, Şu ana kadarki yöntemlerim pek faydalı olmadi sanirim. Sağlıcakla kalın, Her zaman dune gore kendinize bir seyler katmış olun .

Şimdi dostum, bakış açında bir hata var. Redpill olsun,başka şeyler olsun. Özgüven,özsaygı... gibi şeyler zaten işin içinde var. Mesela ben bu foruma ilk başta sadece KIZ TAVLAMA üzerine gelmiştim. Ama bunun yanında özgüvenimi,özsaygımı,karakterimi kazandım. Yeni hobiler edindim, acılarla baş edebilmeyi öğrendim. Korkudan kaçmak yerine karşısına çıkıp mücadele edebilmeyi öğrendim. Hata yaptığımda ''Allah belamı versin böyle hata mı olur lan'' deyip ağlamak yerine hatalarımdan ders çıkarıp kendimle alay edebilmeyi öğrendim. Yani amaç sadece hatunlarla yatayım, portakalları avuçlayayım, kirazları emeyim değil. Hepsi bir arada var zaten.

Kızlarla birlikte olmak zaten mutluluk değil dostum, ona kalırsa bu hayatta hiçbir şey mutluluk değil, her şey geçici bir mutluluktur, bir mum gibi düşün. Mumun üzerindeki ateş sönünce mutluluğumuz da yok olmaya başlıyor ve bizim için sıradanlaşıyor. Buradaki amacımız yaptığımız şeylerden keyif almak. Hedeflerden,kızlardan,hobilerimizden,hayattan keyif almak. Mutluluk ile keyfi ayırt edebilirsen daha doğru bir bakış açısına sahip olabileceğine inanıyorum.

Kız mevzusunu kafama takıyorum demişken dostum hiçbir şeyi hayatının merkezine yerleştirme. Hayatın merkezinde sen ol. Bir şeyi hayatının merkezine yerleştirdiğinde insan ister istemez sapıtıyor, pireyi deve yapıyor yani sıradan bir sorunu çıkmaz sokağa itiyor. Her şey dengeli olursa emin ol bir sıkıntı çıkmaz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8