Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yarattigim gizem bazilarini korkutuyor

Ayn bro çok gizemlisin sen batmansin millet seni görünce altına sıçıyo

kim niye korksun brom çok kasmasan mı bu işleri ortamda sosyal ol iletişimin iyi olsun gizemli olmak istiyosan da insanlarla sırlarını paylaşma özel hayatını konuşma normal konularda istediğin kadar konuş hem gizemli olursun hem de iletişimin kuvvetli olur çekim gücün artar

Ayn bro çok gizemlisin sen batmansin millet seni görünce altına sıçıyo

kim niye korksun brom çok kasmasan mı bu işleri ortamda sosyal ol iletişimin iyi olsun gizemli olmak istiyosan da insanlarla sırlarını paylaşma özel hayatını konuşma normal konularda istediğin kadar konuş hem gizemli olursun hem de iletişimin kuvvetli olur çekim gücün artar
Hem kalp hem gulucuk atmak istedim affet

fazla konusup karsi tarafa seni kesfedecek birsey birakmayinca kimse seni tanimaya ugrasmiyor
Biraderim gizemli olmanın çok konuşmak veya az konuşmaktan çok seni sen yapan özel şeylerden fazla bahsetmeyerek sağlarsın. Az konuşman çevrendeki insanlara: "bu adamın çoğu konuda bir fikri yok, bir bildiği yok gibi" yorumlar yaptırması mümkün . Sen ilgini çekmeyen konuda bile çok abartmadan* bir yorum yap sessiz takılma. Sessiz kendi halinde birine insanların çekinme, korkma, gizemli görme vs. durumları olmaz. Çünkü çok görmezler o insanı. Sana tavsiyem dikkati üzerine çekmen ve dikkat üzerindeyken çekinmeden eğlenceli takılman.

Son düzenleme:
Kankam şöyle düşün bir insan her ortamda her sırrını verse, her konuya atlayıp konuşmaya çalışsa falan nasıl gözükür bir canlandır kafanda. Değil mi ama abartı kaçar, ilgi meraklısı gibi durur vs. Şimdi, diyeceğim şu ki böyle olmak da bence aşırı; senin gibi "gizemli oluyorum işte ne güzel konuşmamaya devam" kafasında olmak da. En iyisi konuşacağın yerleri bilmek, kendini ifade etme konusunda çekinmemek yeri geldiğinde güvendiğin insanlara düşüncelerini açmak yeri geldiğinde ağzını kapamasını ve dinlemesini bilmek, vesselam...

çekinmeler güzel bir şey çekinmenin psikolojisine bakarsak sadece korku yatmaz karşı tarafın senden üstün olduğunda korktuğunda ve ona hayran olduğunda çekinme denilen duygu oluşur ve zaman kadının kafası karışıp senden hem korkmaya hem hayran olmaya hem seni kendinden üstün olduğuna inanmaya başlar kızlar sizden aynı zamanda da korkmalı tabii ki burda denge asıl mesele

çekinmeler güzel bir şey çekinmenin psikolojisine bakarsak sadece korku yatmaz karşı tarafın senden üstün olduğunda korktuğunda ve ona hayran olduğunda çekinme denilen duygu oluşur ve zaman kadının kafası karışıp senden hem korkmaya hem hayran olmaya hem seni kendinden üstün olduğuna inanmaya başlar kızlar sizden aynı zamanda da korkmalı tabii ki burda denge asıl mesele
Çekinmeyle soğuk davranma arasında büyük fark vardır bu arkadaşa soğuk davranıyorlar bu çekinme yani senin bahsettiğini tanımlayacak olursak çekindiği kişiyi sever onu kırmak istemez budur bu işin aslı yani ben çekiniyorum korkuyorum değil çekinmek utangaçlığın başka türüdür utangaçlıkta kaygı korku varken çekinmede korku ve sevgi vardır ayırt ettirebildiysem sevindim senin adına

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8