Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yardıma ihtiyacım var

Beyler merhaba 27 yasindayim 8 yildir sigara iciyorum neredeyse hergun masturbasyon yapiyorum ugrastigim herhangi bir hobi falan yok cevremdeki herkes beni sessiz sakin efendi olarak biliyor ve gercektende oyleyim ama biliyorsunuz sessiz ve sakin efendi olmak para etmiyor malesef insanlar degersiz goruyorlar hem arkadas ortaminda hem is yerinde artik bunlari degistirmek istiyorum neler yapmaliyim tanistigim kizlar beni hep arkadas olarak goruyor sevgili olamiyorum ki kalfiki bu zamana kadar sevgilim de olmadi sizlerden tavs8ye almak ve bunlari degerlendirerek artik birseyler yapmak istiyorum maddi durumum iyi aylik 5k kazaniyorum arabam var kitap falan okuyorum ama kendimi daha fazla nasil gelistirim kirici olmadan yorumlarinizi bekliyorum

Arkadaşım merhaba! Forumdaki eski yazıları okuyup bu sorunlarını düzeltebilirsin diye düşünüyorum. Forumdan yardım talep etmek sonraki işin olsun.

Öncelikle spora başlayabilirsin her anlamda faydasını görürsün bide nofapa başla onunda çok faydası var ben bunları yaptım çok fazla olmasada eskisinden daha iyi olduğumu hissediyorum

Kanka aylık 5k kazanıyorsan çok iyi. Ama şöyle bir şey var ki sen bu parayı neye harcıyorsun? aylık kitap alıp okur musun mesela? veya o parayla spor salonuna yazılıp, düzenli yeme içme programı yapıp, onlara yatırım yapar, aynı zamanda zararlı alışkanlıklarını bırakmak için çaba harcar mısın mesela? yani demem şu ki kendine yatırım yapar mısın o parayla? yoksa ayın sonunda paranı nerelere harcadığını kendin bile anlamaz şok olur musun? ne kadar kazandığından çok nerelere yatırım yaptığın önemli o parayla, asıl zenginlik budur. Önce kendine yatırım yap ve hayatını düzene sok sonra mutlu olursun. Mutlu olduktan sonra sosyal olarak kendini daha iyi geliştirirsin ve o zaman kadınlarla olan ilişkin, erkeklerle olan ilişkin daha bir üst seviyeye çıkar.
Yani Mösyö Pook'un dediği gibi "Yaşa, Gül, Sev" kuralı. Sırayı bozmamaya dikkat et.

Kanka aylık 5k kazanıyorsan çok iyi. Ama şöyle bir şey var ki sen bu parayı neye harcıyorsun? aylık kitap alıp okur musun mesela? veya o parayla spor salonuna yazılıp, düzenli yeme içme programı yapıp, onlara yatırım yapar, aynı zamanda zararlı alışkanlıklarını bırakmak için çaba harcar mısın mesela? yani demem şu ki kendine yatırım yapar mısın o parayla? yoksa ayın sonunda paranı nerelere harcadığını kendin bile anlamaz şok olur musun? ne kadar kazandığından çok nerelere yatırım yaptığın önemli o parayla, asıl zenginlik budur. Önce kendine yatırım yap ve hayatını düzene sok sonra mutlu olursun. Mutlu olduktan sonra sosyal olarak kendini daha iyi geliştirirsin ve o zaman kadınlarla olan ilişkin, erkeklerle olan ilişkin daha bir üst seviyeye çıkar.
Yani Mösyö Pook'un dediği gibi "Yaşa, Gül, Sev" kuralı. Sırayı bozmamaya dikkat et.
Arkadasim duzenli olarak kitap alip okuyorum aylik maasimin bir kismi arabanin taksidine bir kismini kira yemek vs gidiyor ama kalan para yinede kendime yeter sigarayi uzun zamandir birakmayi dusunuyorum ama zorluyor acikcasi spor salonlari neden bilmiyorum ama bana biraz bos geliyor cok fazla ilgilenmiyorlar cunku hangi hareketi falan duzgun yaptigin konusunda cok ilgili degiller ben bu sekilde dusunuyorum

Merhaba.Spor salonları asla boş değildir.Sen 1-2 sene düzenli antrenman yap bakalım.Çevren nasıl değişiyor.Testesteron sayesinde özgüven tavan hale geliyor.Kendini seviyorsun .Antrenman esnasında salgılanan dopamin sayesinde mutluluk hormonu salgılanıyor.Daha ne...

Merhaba arkadasim daha once 2 ay gittim saloba cok fazla ilgilenmediler acikcasi o yuzden cok fazla inandirici gelmedi birde cok fwzla duzenli beslenemiyorum spor olarwk fitness mi onerirsin neler yapmaliyim sence

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8