Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

yardımcı olurmusun görüşlerinizi bekliyorum

öncelikle herkese merhaba benim iki yıllık ilişkim bitti tabi daha öncelerdende ayrıldık iki üç ay sürdü hep benim köpek gibi çabalamamla barıştık o zamanda seni sevmiyorum sana dönersem bilmem ben şöyle olıyım falan demişti ama barışmıştık 2 ay önce gece konuşurken birden konuşmadan çıktı ve 30 dakika falan bekledim sonra yattım hafta sonu sabah olunca işten çıktım dedi gelicekmisin buluşalım bende tamam dedim onu almaya yola çıktım sonra yoldayken aradı konuştuk işte dedi dün arkadaşımla konuşuyordum aradı beni falan dedi bende bana haber verevilirdin biliyordun uykum vardı falan diyince gelme dedi bende bak yoldayım geri dönemem dedim baya ısrar ettim sonra yeminederim ben gidiyirorum gelme dedi bende öylemi dedim sen görürsün her yerden engelledim ve geri döndüm daha sonra arkadaşından yazmış allah senin belanı versin ben burada kaldım neler yaşadım biliyormusun falan dedi ve engelledim ben tekrar ve daha sonra yazdım artık hayatının hiç bir alanında yokum nefretim aşkın önüne geçti sen beni bırakıp arkana bakmadan gidince ben yaşadım yaşadığımı işte bende canım gibi son bir şans dedim sanki ben suçluymuş gibi ben çok kararlıyım olmıycak birdaha dedi kötüyüm dedim sende yoksun en yakın arkadasşımda askere gitti dedim kötü ol zaten diyor senin yaptıkların yanınamı kalcak diyor ben naptım kendisi gelme dedi yeminederim gidiyorum dedi havaalanında çalışıyor benden nefret edecek kadar başına ne gelmiş olabilir o kadar şey yaşadım diyor birde gelip seni affedemem diyor ne yaşadı bu ben kendimle mutluyum diyor kimseye ihtiyacım yok diyor üzülmedinmi diyorum en fazla iki hafta ağladım şuan mutluyum diyor aklına gelmiyormuyum diyorum gelmiyorsun diyir iki yıllık emek onca şey bi anda nasıl silinir

Merhaba dostum , ilk once kizdan ayril birdaha hicbir seye cevap verme , herseyi sil ve harkülade bi ACI çek daha sonra o acı seni guclendirecek emin ol. Hiçbirşeye muhtaclik cekme kendine odaklan ..

ayrıldıktan sonra köpek gibi çabalayıp barıştığın an zaten kaybettiğin andı.

bittiyse artık barışmak için çabalama salla gitsin.

önüne bak ve dünya üzerindeki diğer milyarlarca kadına yelken aç. dünyadaki tek kadın o değil.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8