Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yarın Sahaya Çıkacağım..

Merhaba arkadaşlar. Bu saha işini önceden yaptım ama bizde bi grup erkektik . Gidip kizlara cicek verdim ( yolunmuş bir çicek demeti ot yani bildiğin) sırf trol olsun diye bunu kabul etmelerini istedim . Öyle 2. Veya 3. De kabul ettirdim ama baya ilgiliydiler. Arkadaşların saha olayindan haberi yoktu ama onlarda trol olsun diye gelmişlerdi benle. Bisiklet suruyorduk tabii bunu yaparken. Neyse sonradan ben farkettim ki yanimda arkadaslarim olunca cok daha rahat bi sekilde girebiliyorum konuya . . Bunun icin yarin Diyarbakir Forum diye bi alisveris merkezi var . Orada sahaya cikacam . Yanimda kuzenimi goturecem
Kendisi bir beta ama birbirimizi iyi taniriz ve iletisimimiz gucludur. . Büyük ihtimalle bu yazılarda okuduğum parfüm sıkıp sorma olayini yapacam ama kendime alacagim gibisinden degilde anketmiş gibi yapacam bunu . Yazdıklarim hakkinda tavsiyeler duzeltmeler eksikler vs. Varsa paylasin ..

Sahaya ne için çıktığın önemli kız kaldırmak için , numara almak için çıkarsan rahat olamazsın.O kızı nasılsa bir kere daha görmeyeceğini o yüzden rahat olman gerektiğini düşünerek çıkmalısın.

Sahaya ne için çıktığın önemli kız kaldırmak için , numara almak için çıkarsan rahat olamazsın.O kızı nasılsa bir kere daha görmeyeceğini o yüzden rahat olman gerektiğini düşünerek çıkmalısın.
Zaten kız için çıkcak adam amcası dayısı için mi çıksın :D

Kız için değil kendimi geliştirmek için çıkıyorum.Kızlarla konuşurken bir beklenti içerisine girmiyorum bu da insanı daha rahatlatıyor bu da enerjine yansıyor.
Doğru soyluyorsun . Zaten bi beklentin yok sadece konusup geciyorsun bu sirada da tecrube edinip kendini gelistiriyorsun. Ama ben bugun cikamadim yine her zaman ki gibi asiri siddetli yagmur vardi hâla devam ediyor . Sanki gok delinmis . Neyse artik yarina kaldi ...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8