Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yaşça olgun kadınlara yürümek

Yaşça olgun kadınlara yürümek

Geçenlerde buradan bir arkadaş “Türkiye’de milfle ilişkiye girme ihtimali” diye bir başlık açıp olgun kadınlarla birlikte olmak istediğini söylemişti.

Bu konuda bir deneyimim olmadığından bir şey yazmamıştım ancak sonra teorik bir araştırma yaptım ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Haydi başlayalım.

Öncelikle etkilenmiş görünmemek gerekiyor, aslında bunu statüsü yüksek veya toplum nezdinde sürekli “waow” tarzı bir etki yaratan kadınlara yürürken de yapmamız gerekiyor.

Çünkü düşünsenize bu tarz kadınlara zaten millet hep aynı taktikle yürümeye çalışıyor. Etkilendiğini baya belli edecek derecede gösterip yanlış iletişim kuruyorlar. Daha da önemlisi yanlış soruları soruyorlar.

Örneğin; evli misin, çocuğun var mı, kaç yaşındasın vs. Bu sorular olgun bir kadına sorulmaması gereken ve hızlı bir şekilde cinsel çekimi öldüren sorular olarak karşımıza çıkıyor.

Ne soralım dediğinizi duyar gibiyim, dediğim gibi benim olgun kadınlarla cinsel bir deneyimim veya hiç tanımadıklarımla flört deneyimlerim yok. Ancak okuduklarımdan ve gördüklerimden yola çıkarak; ne iş yaptığını, günlerini nasıl geçirdiğini, ne tür şeylerden hoşlandığını sorabilirsiniz. Yani kadına bir anne veya teyze gibi davranmamak gerekiyor.

Kadına açılışınızı yaptınız ve ismini vs. öğrendiniz diyelim. Kesinlikle ismiyle hitap edin. Burada eğer ters bir tepki alırsanız söyleyebileceğiniz şey “baya genç görünüyorsunuz, üniversite okusanız öğrencilerle bir farkınız yok” tarzı bir iltifat tepkisini geçici olarak bloklayacaktır.

Defansif iltifattan sonra sözü karşıya bırakmadan; kadına ismiyle hitap etmesinin aslında medeni bir durum olduğunu ve iki tarafında yetişkin bireyler olarak iletişim kurduğunuzu söyleyebilirsiniz. Aslında kadın açılışınızdan memnun kaldıysa, sizin ona ismiyle hitap etmenize pek aldırmayacaktır.

Bir diğer konu, böyle kadınlarla konuşurken kelimelerinizi olgunca seçmelisiniz. Özellikle açılışlarda ortak frekansın yakalanabilmesi için konuşmanıza ve ses tonunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlara özen gösterirseniz; kadın size sohbet akışında, yaşınızı öğrendikten sonra “yaşıtlarına göre daha olgunsun” tarzı bir iltifat edebilir.

Bu durumda sakın götünüz kalkmasın ;) vereceğiniz tepki “hadi ya, senden duyuyorum hiç fark etmemiştim” tarzı pasif ilgisiz bir cevap olabilir. Yaratıcılığınızı konuşturun.

Sohbet gidişatında karşı tarafın size yönelteceği sorular olacaktır. Bu sorulara istenmedikçe ayrıntılı bir şekilde sülalesine kadar cevap vermeyin. “Şu-bu okulda okuyorum, yakın zamanda mezun olacağı.” “Hedefim şu-bu, bunun için gerekli şeyleri planladım vs.” gibi cümleleri örnek olarak bırakıyorum.

Arkadaşlar çok uzatmayacağım, siz de çok uzatmamalısınız. Ön tanışmayı başarılı bir izlenim yarattıktan sonra tamamladıysanız artık ondan hoşlandığınızı ve numarasını almak istediğinizi söylemelisiniz.

Başta size numarasını size vermek istemeyebilir. Fakat burada dozunda ısrarcı olmanız gerekecektir. Birbiriniz için aranızda bir uyum sezdiğinizi vs. söylemeniz başarılı olmanız açısından uygulayabileceğiniz duygusal bir ikna yaklaşımıdır.

Numarasını vermezse de bununla bir sorununuz olmadığını, çok şey kaçırdığını söyleyebilirsiniz. Bu taktik sizin açılış özgüveniniz açısından devamlı olmanıza bilinçaltınızda bir zemin hazırlar.

Burada anlattıklarım kesinlikle evli kadınlara yaklaşım tarzı değildir. Evlenmemiş veya dul, kendi kendine bakan bağımsız kadınlar için sergileyebileceğiniz bir tavır örneğidir. Milletin karısına sulanmayın, olabilecek şeylerden mesuliyet kabul etmiyorum. Özellikle muhafazakâr çevrelerde yaşayan arkadaşlara uyarımdır!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8