Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yaşımdan Büyük Gösterme

Merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım 1 ay sonra 23 e giricegim. Bu zamana kadar kiminle iletişim haline geçersem erkek kız farketmez yabancı Türk farketmiyor. Herkes tarafından yaşımdan büyük gösterildiğim söyleniyor 25 üstü 32 e kadar çıkartan oldu. Bu durum canımı sıkıyor her konuda beni etkiliyor. Instagram'da olsun yaşam hayatında her konuda bunu avantaja çevirmeye çalışıyorum ama başaramiyorum. Yaşımdaki kişiler ile iletişim kurmakta zorlanıyorum. Yaşımdaki kişilerine ortamına girmekten çekiniyorum. Kendimde kusur olarak görüp yüz ameliyatı bile yapmayı düşünüyorum. Kişisel bakımıma önem veriyorum. Cilt bakımı vs. yapıyorum.

Bu konuda bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiycim var.
Not: Meslek sahibiyim. Maddi bir problemi yok ona göre önerileride açığım.

Son düzenleme:
Büyük göstermek iyidir özellikle yaşıtların arasında daha dominant daha baskın gözükürsün dikkat çeker farklı olmak tek sıkıntı şu ki eğer dominant gözüküp hiç dominant olmayan birisi isen bu sırıtır baya Keloğlan çizgi filimindeki uzun karakteri öyledir mesela durup görüntü olarak çok dominant büyük dursa da tam tersidir Buda itici gelir benim fikrim bu görüntün bence farklılık ve iyi yüzünü değiştirmek yerine karakterini doldurman o cüsseyi taşıman daha doğru olur He illaki fiziksel tavsiye istersen de sakal bırakmamanı önerebilirim zira sakal çok daha büyük gösteriyor :)

Seninle aynı durumu yaşayan bir arkadaşım vardı. Geçen yıl inzibat geldi, aldı çocuğu gitti. Asker kaçağı diye şikayet etmişler. Aman hocam, dikkat! Burası Türkiye.

Büyük göstermek iyidir özellikle yaşıtların arasında daha dominant daha baskın gözükürsün dikkat çeker farklı olmak tek sıkıntı şu ki eğer dominant gözüküp hiç dominant olmayan birisi isen bu sırıtır baya Keloğlan çizgi filimindeki uzun karakteri öyledir mesela durup görüntü olarak çok dominant büyük dursa da tam tersidir Buda itici gelir benim fikrim bu görüntün bence farklılık ve iyi yüzünü değiştirmek yerine karakterini doldurman o cüsseyi taşıman daha doğru olur He illaki fiziksel tavsiye istersen de sakal bırakmamanı önerebilirim zira sakal çok daha büyük gösteriyor :)
Sakali oldukça az bırakıyorum. Birakmazsamda kötü duruyor. Karakteri doldurmakta bahsetmişsiniz. Bu konuyu biraz açabilirmisiniz

Seninle aynı durumu yaşayan bir arkadaşım vardı. Geçen yıl inzibat geldi, aldı çocuğu gitti. Asker kaçağı diye şikayet etmişler. Aman hocam, dikkat! Burası Türkiye.
O konuda sıkıntım yok. Tecilliyim. Askerlik yapmayı düşünmüyorum. O kısmı halledicegim. Zaten Türkiye'de pek fazla bulunmuyorum.

Bende de tam tersi bir sorun var. 19 um 20li yaşlara merdiven dayadım artık hala liseli zanneden oluyor. Yaşamadan bilemeyeceğim ama bence küçük görünmek büyük görünmekten kat kat daha büyük bir sorun, beterin beteri var yani dert etme. (Neyse ki minibüslerde hala öğrenci veriyorum :p )

Profildeki sensen vücudunu şekillendirmeni öneririm yağ oranın fazla gözüküyor %20-25 arası bir şey, onu bir 15'e çek farkı göreceksin.

Profildeki sensen vücudunu şekillendirmeni öneririm yağ oranın fazla gözüküyor %20-25 arası bir şey, onu bir 15'e çek farkı göreceksin.
Hocam o eski artık yeni benle ordaki foto arasında dünya kadar fark o konuda bir sıkıntım yok. Göbek ile bir derdim yok.

yaşlandığı veya yaşlı gözüktüğü için tribe girip bunu değiştirmeye çalışmak kızlara has bir özellik. yaşlandıkça kızların değeri düşer fakat erkeklerinki artar. çünkü kızın değeri: gençliği, diriliği, güzelliği. erkeğinki ise karakteri. yazdıklarını okuyunca aklımda siki olan bir kız canlandı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8