Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yaşımdan Büyük Gösterme

yaşlandığı veya yaşlı gözüktüğü için tribe girip bunu değiştirmeye çalışmak kızlara has bir özellik. yaşlandıkça kızların değeri düşer fakat erkeklerinki artar. çünkü kızın değeri: gençliği, diriliği, güzelliği. erkeğinki ise karakteri. yazdıklarını okuyunca aklımda siki olan bir kız canlandı.
Ahaha haklısın Karakter oturmadığı için böyle tribe girmiş olabilirim.

At hırsızı gibisin hobilerin olsun ve spor yap

At hırsızı gibisin hobilerin olsun ve spor yap
Dalga mı geçiyorsunuz? Hakkımda ne biliyorsun ki konuşuyorsun?
Eski fotoğraflaflar yorum yapmaya kalkışıyorsun.
Ben sporumuda yapıyorum. Kendime dikkat ediyorum. Hobilerim mevcut. Yaklaşık 20 ülke gezdim her ülkenin lezzetini tattım. Yabancı dilim mevcut. Daha sayayım mi ? Hakkımda bilmeden yorum yapma. Ben bir konuda bilgi almak istedim. Kafana silah dayamadim...

Ben sporumuda yapıyorum. Kendime dikkat ediyorum. Hobilerim mevcut. Yaklaşık 20 ülke gezdim her ülkenin lezzetini tattım. Yabancı dilim mevcut. Daha sayayım mi ? Hakkımda bilmeden yorum yapma. Ben bir konuda bilgi almak istedim. Kafana silah dayamadim...
Burada sana atılan lafları pek takma. Boş konuşan çok insan var.

Pekala dostum o kadar gezmiş görmüş birisinin bunu sorun haline getireceğini düşünmem elinde olmayan yani değiştiremeyeceğin şeyler için sorun yaratma kendine baktın denedin olmuyor geç gitsin ne mutlu sana istediklerini yerine getirebildiğin için

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8