Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yatağa Geçemiyoruz Diyenler İçin

Hinceus

Forumdan Uzaklaştırıldı
Selam beyler ve çok bilmiş feminen arkadaşlar.

Bugün o arzuladığınız kadını nasıl yatağa atacağımızdan bahsedeceğim.

Nereden başlayalım? Tabi ki kadını kıskandırmaktan, kadına elden uçup gidecekmişsiniz duygusunu verebilmekten.

Öncelikle bilmeyen arkadaşlar için ufak bir özet geçelim.

Eğer bir kadını yatağa atmak istiyorsanız, kadının sizi kıskanmasını sağlamalısınız. Elden uçup gidecekmişsiniz duygusunu vermelisiniz kadına.. Bu sayede sizi elinde tutmak için elinden geleni yapacaktır, tabi bu elinden geleni yapması için yeterli değildir. Kız güvenmediği bir erkeğe "vermez."

Vermez arkadaşım çünkü korkar. Risk almak istemez. Tedirgin bir kadın, ne kadar zevk alabilir cinsel birleşimden? Zevk almaktan daha çok "acaba?" diyerek ihtimalleri düşünecektir.

Acaba birilerine anlatır mı? Falandı filandı.

Bundan dolayı güvenilir bir erkek olmayı öğrenin, kızla öpüşmenizi bile kimseye anlatmayın. Bu konuda başım yandı benim. Bir kız vardı, öpüştüğümden tut her şeyi anlatıyordum arkadaşlarıma. Sonra kızı terk ettim ve kız bana gelip itiraf etti. Arkadaşlarına hep anlatmışsın ben sana güvenmiştim dedi. Gel de bu adamlara güvenerek bir şey anlat. Hepsine siktir çektim tabi, siz de öyle yapın. İnsanlara ikinci şans falan vermeyin beyler, yolu verin, geçin.

O gün bu gündür kızlarla el ele tutuştuğumdan bile kimseye bahsetmem. Bilmesinler, ne gerek var? Gerek yok değil mi? Bence de.

Kızlar zaten verme arzusunu dibine kadar yaşarlar. Şahsen ben okula çanta bile götürmüyorum kimi zaman, kızlar sağolsunlar. "Veriyorlar" napalım? :)

Okulda ki en cimri kız bile, beğendiği beyfendiye "verir." Kalemden, kağıttan bahsediyorum tabi canım, ama şimdilik.

Diğer bir konu ise, kızla fiziksel bir temas kurabilmektir. Kızı öpebilmektir.

Daha eline dokunmadığın kızı nasıl yatağa atmayı düşünüyorsun? Düşünmeye devam et, anca düşünürsün. Kino yapmaktan başla, daha sonra el falına falan bak. Klasik şeyler bunlar.

Öpüşmek için de kullandığım güzel bir taktik var, sizinle öpüşmek istediğinden emin olduğunuz kızlarda sonuna kadar işe yarayacaktır.

"Rujun güzelmiş, tadını merak ettim bak şimdi."

Kız: baksana tadına hadi

Aldığım tepkiler böyle benim genelde.

Bu konuyu da kapatıyorum, bir diğerine geçelim. Ortam.

Kızı inşaatta s*keni mi dersin, halka açık tuvaleti değerlendiren mi dersin...

Var böyle insanlar, bencilce davranıp sadece kendini düşünen insanlar. Ha kız verir mi inşaatta? Verir verir de, bir kez verir iki kez verir. Sonra yol verir.

Otel, apart falan kiralayın be oğlum, ananızın evine getirmeyin kızları ahahajaha şahsen ben getirmem. Kızın evine gidin en iyisi.

Yüksek konforlu bir yer ayarlayın, arkada tatlı tatlı kısık sesli bir müzik çalsın. Ortamı loş ışıklar aydınlatsın. Her neyse.

Son konuya değinip yazıyı bitireceğim. Kızın eve gelip gelmeyeceği konusunda tereddütünüz varsa yapacağınız şey basittir. Kızın başına bir şey gelmiştir, yardıma ihtiyacı vardır, ya da akşam karanlığında eve yalnız gitmesini istemiyorsunuz falan. Kıza evine kadar eşlik edin, muhtemelen sizi eve davet edecektir, bir kahve? muhabbeti. Eğer etmiyorsa, ev ortamı müsait değildir ya da kız hazır değildir. Eğer ev ortamı yüzünden davet etmediğine eminseniz, o zaman kızı siz davet edin.

Örneğin;

Kız: Ya içeri gel demek isterdim ama bizimkiler evde biliyorsun..

Erkek: Sorun değil ya yarın (zaman dilimini siz belirleyin.) bizim evde içeriz.

Kız, sizin ona değer verdiğiniz görünce size minnettar kalacaktır. Bu yüzden bunu reddetmek gibi şansı olmayacaktır.

Kız: Pekâlâ sizin evde içeriz o zaman.

Saygılarımla.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8