Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

YAVŞ*K OLMAK

Bugüne kadar alfa erkek cool erkek olmak için uğraştınız,Kızları kendinize çekmek için cool cool takıldınız büyük ihtimalle bir çoğunuz mükemmel erkek olma peşinde.

eskiden yanımdan geçen kıza bile bakmazdım asla iltifatta bulunmazdım tam olarak alfa ve cool hareketler yani,Bi kızın kalçasına bakmazdım mesela sadece gözlerine bakardım ve totoları kalkmasın diye dikkatli davranırdım içimden geçenleri anlayamazdı kızlar.

Lakin bu çok yanlış beyler siz bu şekilde takılırsanız asla "dün gece çok iyiydin" gibi kelimeler duyamayacaksınız en fazla "Çok iyi çocuksun çok efendisin" gibi laflar duyacaksınız.

Bu yazıyı ciddi ilişki değil hergün başka kızlarla takılmak isteyen erkekler için yazıyorum.

EĞER HIZLI YAŞAMAK ISTIYORSAN Y*VŞAK OLMAK ZORUNDASIN ÜZGÜNÜM BİR P*Ç GİBİ KIZLARA "ÇOK TATLISIN BEBEĞİM" DİYEBİLMELİSİN BU COOL ERKEKLER IÇIN ÇOK ZORDUR

Bİ kızı gördün beğendin gözlerinin içine kitlenip vucudunu süzebilmelisin davetkâr olmalısın

TABİKİ BUNLARLA BİTMİYOR AYNI ZAMANDA SOSYAL STATÜ KÜLTÜR BİLGİ GÖRÜNÜŞ SPOR VS VS NE VARSA KENDINIZI GELİŞTİRICEKSINIZ

Boş bir p*Ç olmayın

Bırakın insanlar sizi Yavş*K desin efendi iyi çocuk dediler de ne oldu ? insanları değil kendinizi düşünün kendiniz için birşeyler yapın.

Ya karakterinizle sol elinizi becerin,Yada dediklerimi yapın Kızları becerin.

Bi kız için üç ay flört etmek istemiyorsan direk amacın belli olmalı ve bu şekilde yaşaman gerekir hızlı olmak bunu gerektirir.

Size sizin kafanızdaki kızlar yeşil ışık yakıcak bu şekilde yaşarsanız.

Amacım daha kaliteli kızlar diyorsanız ozaman daha uslu yaklaşıcaksınız ama yine ilgiyi açıkça belli etmelisiniz hızlı olmalısınız ama anlattığım kadar değil

Eğer y"vşak moduna girmezseniz tatilde barda orda burda iş bitiremezsiniz mümkün değil sorusu olan varsa özelden yazabilir

Önce kişisel gelişime önem verilsin de sonra istersen yavşak ol istersen efendi. İleride bu yaptığın şeyler yüzünden hayatın kaymasın. Sorumluluklarını ertelemene sebep olmasın. Onun dışında katılıyorum söylediklerine ama her zaman için değil. Çünkü ben daha sakin kafa yapısında olmayı seviyorum. Sürekli kızdan kıza koşacak kadar çok boş vaktim olsun istemiyorum. Enerjimi, gençliğimi gelişmeye vermeye çalışıyorum daha çok. Kızlar bir şekilde oluyor ve geliyor. Geçiciyken, kariyerimiz hayatımız boyunca kalıcı olacak. Bu düşünceleri de göz ardı etmemek lazım.

Her kıza da yavşakça süzersen itici olursun.
Okuldaki kızları özellikle mal mal süzerseniz ne bakıyon demesi muhtemeldir. Saçma bir davranış olacak.
Ama mezhepi geniş biri olduğunu düşünüyorsanız, Size ilgisi olduğunu o zaman olabilir.
Ara sıra böyle olun bence. Ama hep böyle olursanız zararı olur hayatınıza

Sınıfta arka sırada oturan sessiz çocuk olmak kimseye asosyal arkadaşlardan fazla bir şey kazandırmadı. Sosyal olmalı ve arsız olmalısınız. Bir manipülasyon kitabında, dikkat çekmek için gereken her şeyi yapın yazıyordu. Yoksa sönük bir ışıktan farkınız olmaz. Lambasınizdir ama lamba olmak yetmez, parlamak lazim.

Güzel yazı, kalemine sağlık.

~Aksiyon alamayan erkek, yalnız erkektir.

Sınıfta arka sırada oturan sessiz çocuk olmak kimseye asosyal arkadaşlardan fazla bir şey kazandırmadı. Sosyal olmalı ve arsız olmalısınız. Bir manipülasyon kitabında, dikkat çekmek için gereken her şeyi yapın yazıyordu. Yoksa sönük bir ışıktan farkınız olmaz. Lambasınizdir ama lamba olmak yetmez, parlamak lazim.

Güzel yazı, kalemine sağlık.

~Aksiyon alamayan erkek, yalnız erkektir.
kitabın ismini alabilir miyiz

dediklerini bende yakın zamanda farkettim ve değiştirdim şu an akıyo maşallah... dediğin gibi yavşak ama boş yavşak değil içi dolu seninde dediğin gibi bide abi yavşak olun olalım eyvallah ama şu çok önemli kıza şu mesajı vermekte çok önemli sen olmasanda olur ben senden daha iyisini de istesem bulurum bunu tabi direkt söylenmez bunu hissettirmek lazım mesela gittin kıza iltifat ettin ya kız şunu düşünmesin he beni beğendi bu zaten cepte hayır bak bu olmasın iltifatı da yaparız yavşaklığıda ama bu diyalog de istersen ilişki de veya oyun de farketmez ipler daima sende olacak tek çare tek çözüm tek yol tabak çevirmektir abi net yani tabak çeviren adamsan istersen ağzı sulu yavşak ol yine de ipler sende kalıyor kalmasa bile sen şunu düşünüyorsun istediğimi alamıyorsam siktirsin gitsin zaten

dediklerini bende yakın zamanda farkettim ve değiştirdim şu an akıyo maşallah... dediğin gibi yavşak ama boş yavşak değil içi dolu seninde dediğin gibi bide abi yavşak olun olalım eyvallah ama şu çok önemli kıza şu mesajı vermekte çok önemli sen olmasanda olur ben senden daha iyisini de istesem bulurum bunu tabi direkt söylenmez bunu hissettirmek lazım mesela gittin kıza iltifat ettin ya kız şunu düşünmesin he beni beğendi bu zaten cepte hayır bak bu olmasın iltifatı da yaparız yavşaklığıda ama bu diyalog de istersen ilişki de veya oyun de farketmez ipler daima sende olacak tek çare tek çözüm tek yol tabak çevirmektir abi net yani tabak çeviren adamsan istersen ağzı sulu yavşak ol yine de ipler sende kalıyor kalmasa bile sen şunu düşünüyorsun istediğimi alamıyorsam siktirsin gitsin zaten
Evet kesinlikle ama kıza tatlım bebeğim dediğinde abaza olarak algılayabiliyor bunu çözmek lazım senin bu konuda çözümün var mı

Evet kesinlikle ama kıza tatlım bebeğim dediğinde abaza olarak algılayabiliyor bunu çözmek lazım senin bu konuda çözümün var mı
Ukalalik yaparken kullan.
Mesela, bak şimdi bebeğim ne diyeceğim. Senin yapabileceğin şeyler değil bunlar.

Aaahh canım benim agliyacak misin yoksa deyip kafasını küçük kız gibi okşamak. O zaman abaza olarak değil de yavsak bir kazanova gibi algilanirsin. Daha ulaşılmaz ve çekici.

Ukalalik yaparken kullan.
Mesela, bak şimdi bebeğim ne diyeceğim. Senin yapabileceğin şeyler değil bunlar.

Aaahh canım benim agliyacak misin yoksa deyip kafasını küçük kız gibi okşamak. O zaman abaza olarak değil de yavsak bir kazanova gibi algilanirsin. Daha ulaşılmaz ve çekici.

abaza erkek itici ona hem fikiriz çünkü aç bi erkek iticidir basittir,bizim tok olmamız lazım kıza selam bebeğim dediğinde bunu açlıktanda diyebilirsin abaza algılayabilir savunmaya geçebilir vaktin değerli ciddi ilişkiyle ugrasicak sorumluluk alicak kafada olmadığındanda diyebilirsin işte bu konuda biraz araştırma yapmam gerek

hızlı yaşamak istiyorsak bunun için seviyeli bir flört duygusal bağ oluşturmak gibi şeylerle zaman kaybedemeyiz.

Yani süreç cinsel çekim ve yatmak olmalı bunu abaza konumuna düşmeden sağlamakta çok ince bu konunun üzerine düşücem biraz

abaza erkek itici ona hem fikiriz çünkü aç bi erkek iticidir basittir,bizim tok olmamız lazım kıza selam bebeğim dediğinde bunu açlıktanda diyebilirsin abaza algılayabilir savunmaya geçebilir vaktin değerli ciddi ilişkiyle ugrasicak sorumluluk alicak kafada olmadığındanda diyebilirsin işte bu konuda biraz araştırma yapmam gerek

hızlı yaşamak istiyorsak bunun için seviyeli bir flört duygusal bağ oluşturmak gibi şeylerle zaman kaybedemeyiz.

Yani süreç cinsel çekim ve yatmak olmalı bunu abaza konumuna düşmeden sağlamakta çok ince bu konunun üzerine düşücem biraz
Düşündükten sonra fikrini belirtmeyi unutma.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8