Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Yavşak damgası yüzünden hareketsiz kalmak..

Katılım
29 Temmuz 2018
Mesajlar
286
Tepkime puanı
562
Şehir
Konya
arkadaşlar nedense bir kızla tam konuşacakken sürekli yavşak damgası yiyip adım çıkacak korkusu başlıyor bu yüzden hareketsiz kalıyorum kimseye ne mesaj atıyorum ne yolda konuşabiliyorum sanki ben biriyle konuşunca o arkadaşına bahsedecek o da diyecek ki ayy o çocuk benle de konuşmuştu meğer yavşakmış düşüncesi başlıyor aklımda sonra da adımın yavşağa çıkıp diğer kızların da bana karşı önlem alacağını düşünüyorum sizler ne diyorsunuz bu konu hakkında.. herkese şimdiden teşekkürler
 
Katılım
30 Temmuz 2018
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Yaş
24
Şehir
İstanbul
Önceklikle insanların düşüncelerini bi tarafa bırakmalısın böyle bi alışkanlıgın varsa eger bundan kurtulman gerekiyor,insanların düşüncelerini önemsersen eger kendin önemsiz olursun.
 
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
105
Tepkime puanı
105
Şehir
İstanbul
Eğer okul gibi yakın çevrende herkesin birbirini tanıdığı yerde kızlara yazarsan böyle hissetmen doğal. Eğer böyle hissetmemek istiyorsan da kızlara yavşıyor gibi değil eğlenmek istiyor gibi yanaş.
 
Katılım
13 Haziran 2018
Mesajlar
279
Tepkime puanı
212
Konum
Ankara
Şehir
Ankara
Tabiki dediklerin olacak. Kızlar arkadaslarına bahsedecek. Yazısmaktan cok sözlü konusmayı tercih et kanıt bırakma. Yavsak damgası yiyince ne olacak?:D Aksine kızlar senle daha cok konusmak isteyecek. Çünkü aradıkları erkek sensin. Kimseyi sikine takmayan, özgüveni yüksek, utancı olmayan bir erkek. Kızlar neden "badboy" lara tav oluyor? Çünkü utancı yok Yavsak damgası yemekten cekinmiyorlar, insanların görüsü siklerinde degil. Güven bana anlattıgı arkadası da senle konusmak isteyecek
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst