Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yavşak damgası yüzünden hareketsiz kalmak..

arkadaşlar nedense bir kızla tam konuşacakken sürekli yavşak damgası yiyip adım çıkacak korkusu başlıyor bu yüzden hareketsiz kalıyorum kimseye ne mesaj atıyorum ne yolda konuşabiliyorum sanki ben biriyle konuşunca o arkadaşına bahsedecek o da diyecek ki ayy o çocuk benle de konuşmuştu meğer yavşakmış düşüncesi başlıyor aklımda sonra da adımın yavşağa çıkıp diğer kızların da bana karşı önlem alacağını düşünüyorum sizler ne diyorsunuz bu konu hakkında.. herkese şimdiden teşekkürler

İNSANLARIN NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ ÖNEMSEME FUCK İT

Önceklikle insanların düşüncelerini bi tarafa bırakmalısın böyle bi alışkanlıgın varsa eger bundan kurtulman gerekiyor,insanların düşüncelerini önemsersen eger kendin önemsiz olursun.

Eğer okul gibi yakın çevrende herkesin birbirini tanıdığı yerde kızlara yazarsan böyle hissetmen doğal. Eğer böyle hissetmemek istiyorsan da kızlara yavşıyor gibi değil eğlenmek istiyor gibi yanaş.

Tabiki dediklerin olacak. Kızlar arkadaslarına bahsedecek. Yazısmaktan cok sözlü konusmayı tercih et kanıt bırakma. Yavsak damgası yiyince ne olacak?:D Aksine kızlar senle daha cok konusmak isteyecek. Çünkü aradıkları erkek sensin. Kimseyi sikine takmayan, özgüveni yüksek, utancı olmayan bir erkek. Kızlar neden "badboy" lara tav oluyor? Çünkü utancı yok Yavsak damgası yemekten cekinmiyorlar, insanların görüsü siklerinde degil. Güven bana anlattıgı arkadası da senle konusmak isteyecek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8