Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yazdan Kalma Konuşmam

Aslında böyle şeyler için tavsiye almam ve kafama da takmam fakat yazasım geldi sizin başınıza gelse ne yapardınız diye. Yazın başlayan bir konuşmamdan bahsedicem. Sosyal medyadan hikayesine yanıt vermemle başlayan bir konuşma, liseden tanıdığım bir kız arkadaş. Bana olan ilgisini biliyordum bakışlarından ve instagram da profilimi gezinirken fotoğrafımı yanlışlıkla beğenip geri çekmesi, bilerek de olabilir o kadarını bilemem kısaca kızın benle konuşmak istediğini biliyorum ve kendisi de hikayesine yanıt verdikten sonra ''Konuşabiliriz istersen.'' diye konuyu uzatmak istedi. 2 ay boyunca konuştuk fakat benim tipim onu etkilemiş olsa gerek çünkü konuşmamla onu, tipimle etkilediğim halde çekiciliğimi kaybettim o yüzden zaten kendimi geliştirmeye çalışıyorum bir kaç aydır. Kısaca son ay kızla beta gibi konuştum ilk ay peşimde koşan oydu her şey olması gereken gibiydi fakat bir testinde patlak verdim tamamen oyun döndü ve zaten birden bire sevgili yaptı. Daha da uzatmadım konuşmayı tamamen kestim. 4 ay sonun da bana yazdı ben ise 5-6 kez yol verdim argosuz olması gereken şekilde ama yine yazdı bir şeyler açıklamaya çalıştı her neyse benim için hava hoştu tekrar konuşmaya başladık. 2 gün sonra neden ayrıldığını falan sordum 4-5 kez ayrıldıklarını oturmadığını birbirlerinden hoşlandıklarından ama olmadığını bahsetti yani bana sorumun cevabını değil resmen bütün her şeyi anlattı ben de bunların yeniden barışabileceğini düşündüğümden sert yaptım konu üzerinden 2-3 saat geçtikten sonra iyi geceler dedim o da sana da yazınca daha yazmadım. 2 gün geçti aradan ben bana kesinlikle yazacağını biliyordum çünkü ihtiyacı vardı ilgiye konuşmaya. Her neyse bir şeyler sordu neden tavır falan yapıyorsun diye hatta ''Böyle yaparsan ben konuşmam böyle olmaz yani.''dedi. Sana kalmış dedim. Sonrasın da geçiştirdim başka konuya çektim bu sefer o geçiştirdi işim var gibisinden ve sonuç yine yazmayı kestim. 2 gün sonunda ''Küs müyüz ?'' diye yazdı. Küs olmamız gereken şey ne diye sordum ve kızla bu sefer gerçekten isteyerek konuşmayı denedim. ''Duşa giricem çıkınca yazarım'' dedi tamam bekliyorum dedim çıkınca ''Çıktım ama mutfakta işim var.'' dedi. Tamam kolay gelsin dedim ve görüldü attı 1 haftadır da konuşmuyoruz.

Benim sormak istediğim bu kızın amacı nedir ? Kendisine bunu sormam daha doğru olur fakat kendimi muhtaç gibi göstermenin lüzumu yok.

Anlattıklarından anladığım kadarıyla bence kız ilgi o*os*usu ve senide uydu erkeği olarak tutmak istiyo yani kızın sürekli ilgisini egosunu okşayacak biri olmanı istiyor

Ben burada ilgili or*spu bir kız görüyorum, kolay elde edilir fakat ilgisi farklı yöne çok çabuk kayar.
Onun dışında senin hatalarına gelecek olursam

''Küs müyüz ?'' diye yazdı. Küs olmamız gereken şey ne diye sordum ve kızla bu sefer gerçekten isteyerek konuşmayı denedim. ''Duşa giricem çıkınca yazarım'' dedi tamam bekliyorum dedim çıkınca ''Çıktım ama mutfakta işim var.'' dedi. Tamam kolay gelsin dedim ve görüldü attı 1 haftadır da konuşmuyoruz.

Sen bura da "tamam bekliyorum deyince" kız muhtaçlık sezmiş olabilir ki kız ikinci kez seni geçiştirmiş.

2 gün sonra neden ayrıldığını falan sordum 4-5 kez ayrıldıklarını oturmadığını birbirlerinden hoşlandıklarından ama olmadığını bahsetti yani bana sorumun cevabını değil resmen bütün her şeyi
Kızın friendzonesine tırmanmışsın resmen kanka. Friendzone yemek istemiyorsan dert dinlemeyeceksin, kız sana burada anlatmamış fakat sana eskileri ile olan derdini vs anlatırsa "Ben senin en yakın gay arkadaşın değilim" deyip geçiştirebilirsin. Kısaca dert dinleme.

Birde yazının genelinde gördüğüm kadarıyla duygusal bir erkeksin ve bunu dışa vuruyorsun.
Evet biliyorum kızın götü kalkmış fakat sinirli bir şekilde değil taşşak geçer bir modda olmalısın, duygularını belli etme.

Şuana kadar gördüğüm hataların bunlar, zaten yazdan kalma bir olay bundan daha iyisindir.

Ben burada ilgili or*spu bir kız görüyorum, kolay elde edilir fakat ilgisi farklı yöne çok çabuk kayar.
Onun dışında senin hatalarına gelecek olursam

Sen bura da "tamam bekliyorum deyince" kız muhtaçlık sezmiş olabilir ki kız ikinci kez seni geçiştirmiş.

Kızın friendzonesine tırmanmışsın resmen kanka. Friendzone yemek istemiyorsan dert dinlemeyeceksin, kız sana burada anlatmamış fakat sana eskileri ile olan derdini vs anlatırsa "Ben senin en yakın gay arkadaşın değilim" deyip geçiştirebilirsin. Kısaca dert dinleme.

Birde yazının genelinde gördüğüm kadarıyla duygusal bir erkeksin ve bunu dışa vuruyorsun.
Evet biliyorum kızın götü kalkmış fakat sinirli bir şekilde değil taşşak geçer bir modda olmalısın, duygularını belli etme.

Şuana kadar gördüğüm hataların bunlar, zaten yazdan kalma bir olay bundan daha iyisindir.
Çok haklısın. Benim çok hatam var bunları yeni yeni farkediyorum güzel de oluyor. Asıl konuşma yazındı aslında 1 hafta önce bitti olay yani son olarak.

Çok haklısın. Benim çok hatam var bunları yeni yeni farkediyorum güzel de oluyor. Asıl konuşma yazındı aslında 1 hafta önce bitti olay yani son olarak.
Dostum tam 1 yıldır bu işin içindeyim. Hataların farkında olmak iyidir olmana da sevindim sana tavsiyem yaptığın ve yapacağın hatalardan sadece ders al ve bu hatalar üzerine düşünme, seni yıpratır. Onun dışında ek tavsiye olarak kızı nextle tek bir kıza odaklanma çevrendeki fırsatları değerlendir.
İyi forumlar :)

Dostum tam 1 yıldır bu işin içindeyim. Hataların farkında olmak iyidir olmana da sevindim sana tavsiyem yaptığın ve yapacağın hatalardan sadece ders al ve bu hatalar üzerine düşünme, seni yıpratır. Onun dışında ek tavsiye olarak kızı nextle tek bir kıza odaklanma çevrendeki fırsatları değerlendir.
İyi forumlar :)
İlgine çok teşekkür ederim. İyi forumlar :)

Naughty Alpha'nın dediklerine aynen katılıyorum. Onun dışında komik olan bir şeyden bahsedeyim buna sen de katılacaksın ama gülmekten mi katılırsın bilemem :). Kızların odak noktası olma, ilgi isteği gibi zaafları var ve bu komik baya. Muhtaç varlıklar aslına bakarsan. Sevgilisinden alamadığı ilgiyi senden almaya falan çalışıyor. Allah bilir sevgilisi bunu çatır çutur sikiyor sonra siktir ediyor, bu kız da ilgi alıyor bir yerlerden.

Naughty Alpha'nın dediklerine aynen katılıyorum. Onun dışında komik olan bir şeyden bahsedeyim buna sen de katılacaksın ama gülmekten mi katılırsın bilemem :). Kızların odak noktası olma, ilgi isteği gibi zaafları var ve bu komik baya. Muhtaç varlıklar aslına bakarsan. Sevgilisinden alamadığı ilgiyi senden almaya falan çalışıyor. Allah bilir sevgilisi bunu çatır çutur sikiyor sonra siktir ediyor, bu kız da ilgi alıyor bir yerlerden.
Haklısın en iyisi nextlemek.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8