Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yazlığa geldim ilk setlerimi açacağım bir kaç açılış cümlesi lazım

olay bu birkac tane acilis cumlesi lazim durumsal fikirsel vb. vb.

+merhaba
-merhaba
+ senden bişey isteyebilirmiyim
-tabii
+benimle 5 dakika konuşmanı istiyorum, ama normal bi konuşma değil dertlerini hedeflerini vs. Anlat

Beleşten muhabbette açılıyor denedim iyi taktik

+merhaba
-merhaba
+ senden bişey isteyebilirmiyim
-tabii
+benimle 5 dakika konuşmanı istiyorum, ama normal bi konuşma değil dertlerini hedeflerini vs. Anlat

Beleşten muhabbette açılıyor denedim iyi taktik

mantikli fakat 1 taneyle yetinemem yaninda iki uc tane daha alternatif lazim

Taş Kağıt Makastan Gir.

Peki Laf Altından Yavaş Yavaş tanışmaya dolayli yoldan sorulara giden bi "anket" yapsam ilk setler icin isinmak icin uygunmudur

İki kişilerse " ilginizi çekebilecek bir şeyim var." de. Daha sonra yakın arkadaş testini uygula. Yakın arkadaş testi: Hangi şampuanı kullanıyorsunuz diye sor. Birbirlerine bakarlarsa 6 aydan fazla birbirlerine bakmadan söylerlerse 6 aydan daha az bir süredir tanışıyorlardır. Bildiğim bu kadar. Ayrıca eğer sessiz bir ortamdaysan "Fala inanır mısın?" diye sor. Evet diyecektir muhtemel olarak. Sende onun avucunda parmağını gezdirerek soğuk okuma yapacaksın. Soğuk okumaya internetten bakabilirsin. Bir kaç cümle ezberlemen yeterli olacaktır. Daha sonra her cümleden soru sor. Böyle misin deme çünkü zaten öyle. Sana bağlı olarak numarasını alabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8