Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yedek Kulübesinde ki Alfalar (!)

Kızların da erkekler konusunda Bizim onlar Hakkında Sahip olduğumuz gibi taktikleri vardır.
Biz erkeklerin en sevdiğim Teorisi Tabak Çevirmedir eğer bu teoriyi bilmiyorsanız

Tabak Teorisi-Godless Alpha

Bu Yazıyı okuyup Sonra Gelin

Biz Aynı Anda Bir çok kızı elde tutmayı severiz ve bu yaptığımız olay sayesinde Yeni Tabaklar da Bulabiliriz Çünkü Kız her an onu bırakıp gidebileceğimiz Bir çok Kişi olduğunu bilir.

Peki Yedek Kulübesi nedir;
Tabak teorisinin Kadın versiyonu diyerek özetleyebiliriz.Bir Kadın etrafında ona ilgi gösterip Sırıl sıklam Aşık olmuş Betalar ile çevreleyebilirse Kendi cinsleri arasında Sivrilir,Aslında bu bir tip ego yarışıdır zaten bizim olayımız ise kızın egosunu yerle bir edip ona hiç tatmadığı şeyleri yaşatmaktır.

Peki yedek kulübesinde olduğunuzu nasıl anlarsınız

Bir kız düşünün,Ona yaklaştınız Oyununuzu çok güzel oynadınız Ya da Öyle oynadığınızı Sandınız Bir süre Kızın elinizde olduğunu düşünüyorsunuz Ama Bir Bakmışsınız ki Sürekli o kıza Mesaj atmalar
onun sana Trip Atması
senin bu tribe kafayı takman
Kızı bir yerlere çağırınca kızın gelmemesi
Kızın toplum içinde sizi iplememesi
Gibi durumların içinde bulursunuz kendinizi
Tebrikler Artık Yedek Kulübesinde ki diğer oyuncuların arasına Katıldın.

Peki Ben Burdan Nasıl Çıkıcam

Her zaman ki gibi Yegane Çözüm Nextlemek,Takımı değiştirmek,Yola Başka Insanlarla Devam etmektir
Kaybettiğiniz Oyunu güncelleyip yeni dişilerin üzerinde deneyebilirsiniz

Ama Yok ben bu kızı kulum kölem yapacam diyorsanız;

Farklı olun,Artık ona Karşı İyi çocuk olmayın onu Umursamıyormuş Gibi yapmayın onu harbiden umursamayın

Duygularını tepetaklak edin artık onun Bacaklarının arasına Girmek istemediğinizi ona hareketlerinizle belli edin

Farklı kızlarla Konuşun ve bu kızın körelttiği erkekliğinizi yeniden kazanın

Kıza onun numarasını anladığınızı aynı numarayı siz ona uygulayarak kanıtlayın etrafınızda sizinle konuşmak isteyen çok kız olursa sizi Yedeğe atan kişi Artık sizin yedeğinize düşer

Böylece ne yaptık Kızın takımında ki en iyi oyuncu olduğumuzu ve bizim ona değil onun bize ihtiyacı olduğunu belli ettik ve artık o g*tümüzde pervane oluyor.

##EDİT##
Telefondan yazdığım için hatalarım olabilir kusra bakmayın

Yedekten çıkmak basit hep bu konuda antreman yaptım.
*Kadından uzaklaşın(Ondan uzaktayken giyim kuşam olsun ,espri olsun her konuda geliştirin. Ondan uzaktayken başka kadınlarla antreman yapmak yani nextlemek baya iş görür.)
*Eski friendzone yediğiniz kadına geri dönün gelişmiş bir şekilde. Amaç Arkadaşlığı garantilemek.(Ben bunu utanan ezik adam rolüne girerek yaparım. Oda 'geldi benim ayakçım, yedek sevgililerin hası gelmiş hoşgelmiş, ben bunu kullanmalıyım 'tarzı düşüncelerle arkadaşlığı garantiletir.)
*Buluşma ayarlayın.(Ben kendimi ezik bir adam gibi gösterdiğim için ilk buluşmayı öderim. Kızın niyeti beni kullanmak olacağı için o niyetini ben kullanırım.Buluşmada hesap hariç kendimi kullandırtmam. Tabi arkadaşlık garantilemek için ezik kılığına giren ben bir anda değişirim oda ne olduğunu anlayamaz.)
*Buluşmada farklı adamı oynayın.Doğru zaman doğru yer her zaman önemlidir. Burada kendinizi kasmayın. İsterseniz rezil bile olabilirsiniz etrafa eğlenceli bir kişiyseniz sizin rezil olmanız onların umrunda bile olmaz :D Mesela gelecekte bir planım var işlerse buraya yazacağım. Bilardoyu oynamayı bilmeyen sakar adam rolüne girmeyi planlıyorum. Bakalım ne kadar iş görücek.)
Hiçbir kadın sizi siz olduğunuz için sevmez.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8