Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yedirememek, yapamamak ve çıldırmak

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
yedirememek benim başaramadığım şeyler beni çıldırtıyor çok uğraşmama rağmen sanki kendimi boğuyormuşum gibi hissediyorum bunu neden yaptığımı kendime sorunca geçmişe baktığımda o kadar çok ezik o kadar çok pısırık yaşamışım ki bu saatten sonra vücudum beynim benliğim herhangi bir yenilgiyi istemiyor istemiyorum ve bunun için daha çok çabalasamda umutsuzluğa kapılıyorum çıldıracak gibi oluyorum yenilgi en sevmediğim cümle başaramamak benim için en sevmediğim cümle çünkü inançlarım doğrultusunda yaşamak için kaybetmemek gerekir gerçekten yaşamak için risk alıyor muyum evet onu bunu deniyor muyum evet ama beynim duygularım bir süreden sonra yolun dışına çıkıyor bu çıktığım uzun yolda yenilgiyle karşılaşınca yolunu kaybediyor şunu biliyorum sakin kalmam gerek soğukkanlı olmam gerek ama olmuyor lütfen bir öneri sunun galiba içimde doğan yenmek hırsı beni yeniyor

yedirememek benim başaramadığım şeyler beni çıldırtıyor çok uğraşmama rağmen sanki kendimi boğuyormuşum gibi hissediyorum bunu neden yaptığımı kendime sorunca geçmişe baktığımda o kadar çok ezik o kadar çok pısırık yaşamışım ki bu saatten sonra vücudum beynim benliğim herhangi bir yenilgiyi istemiyor istemiyorum ve bunun için daha çok çabalasamda umutsuzluğa kapılıyorum çıldıracak gibi oluyorum yenilgi en sevmediğim cümle başaramamak benim için en sevmediğim cümle çünkü inançlarım doğrultusunda yaşamak için kaybetmemek gerekir gerçekten yaşamak için risk alıyor muyum evet onu bunu deniyor muyum evet ama beynim duygularım bir süreden sonra yolun dışına çıkıyor bu çıktığım uzun yolda yenilgiyle karşılaşınca yolunu kaybediyor şunu biliyorum sakin kalmam gerek soğukkanlı olmam gerek ama olmuyor lütfen bir öneri sunun galiba içimde doğan yenmek hırsı beni yeniyor
Zamanında pualar bu kafada olan kişilere 10 kadınla tanış egonun sarsılacağını ve özgüveninin yerine geleceğini söylemişti o yüreği kendinde görüyorsan dene derim

kazananlar binlerce kez yenildikten sonra kazandı, öyle armut piş ağzıma düş nerede varmış amk?
bunun bilinciyle hareket et

Zamanında pualar bu kafada olan kişilere 10 kadınla tanış egonun sarsılacağını ve özgüveninin yerine geleceğini söylemişti o yüreği kendinde görüyorsan dene derim
şu süreçte 10 kadından fazla kişiyle tanıştım numara aldım çoğu başaralı oldu haklısın bu konuda kızlarla konuşmak hem statü hem saygı hem de özgüven getiriyor zaten bunu yapıyorum sağol

kazananlar binlerce kez yenildikten sonra kazandı, öyle armut piş ağzıma düş nerede varmış amk?
bunun bilinciyle hareket et
bro bunu diyorsun da ben bir işi bir kez deneyip bırakmam 4-5 kez denedikten sonra yenilgi kaldıramıyorum şöyle düşün 3 ay boyunca basket oynamaya çalıışıyorsun ama dribling bile yapamıyorsun video izliyor musun evet çalışıyor musun evet olmuyor örnekti bu

yenilgi en sevmediğim cümle başaramamak benim için en sevmediğim cümle çünkü inançlarım doğrultusunda yaşamak için kaybetmemek gerekir gerçekten yaşamak için risk alıyor muyum evet onu bunu deniyor muyum evet ama beynim duygularım bir süreden sonra yolun dışına çıkıyor
Öncelikle "yenilgi" bir cümle değil; bir sözcüktür.
Hayatta kaybetmekte vardır, kazanmakta.
Hayatta her zaman başarılı olamazsın, aslında çoğu zaman başarısız olursun. Kaybetmeyi hayatın bir parçası olarak görürsen senin için daha iyi olur.
Kaybettiğinde yaptığın şeyleri iyice bir düşün, ders al ve yoluna devam et.

1000 kere yapsan ve başarısız olsan 1001. denemende başarılı olacağını bilsen ne yapardın ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8