Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yemin ederim ki !

#Asla ve asla kızlar için kendimi geliştirmeye çalışmayacağım sırf daha kaliteli olmak için çalışacağım.
#Yemin ederim ki sırf kendi güzelliğim için kendime verdiğim değerden dolayı kendime bakacağım hiç bir kız için değil ,daha espirili olacağım daha çok kitap okuyacağım ama sırf gelişmek ve iyi yerlere gelebilmek için asla ve asla kızları veya insanları etkilemeye çalışmak için kitap okumayacağım.
#Asla ve asla bir kız için spora gitmeyeceğim sırf kendimi daha iyi hissetmek ve daha güzel görünmek için gideceğim.
#Makaleleri okuyacağım ve hayatıma yansıtacağım ve kendimi sürekli geliştireceğim ama asla bir kız için değil
Kısacası bu hayatta kızlar için ne yapıyorsam bırakıyorum çünkü ben eğer bu yaptıklarımı kızlar için yaparsam onlar bana kahpelik yaptığı zaman bunları elimdekileri bırakmak istemiyorum çünkü bi kadınla evlendiğim ve yuva sahibi olduğum zaman geçmişte yaptıklarıma bakıp ulan şu saçmalığa bak herşey bu am parçası için miydi demek istemiyorum kendi hayatımı kurarken bu hayatın temellerinde gram birşeyi sırf bi kız için sırf o kız benimle beraber olsun diye yapmayacağım dostlar en ufak bir şeyde dahi kitabımı,sporumu, hayatımı,okulumu, günlerimi herşeyimi kendim için yaşamak istiyorum yok ortamda sesim gür çıksın kızlara dominant gelsin yok efendim nofap yapayım da testesteron hormonum yükselsin kızları kendime çekeyim Yok işte sosyal ortamlara gireyim kız düşsün yeni hobi edineyim yeni kızlar ile tanişayım sikimde değil arkadaşlar benden bu kadar bundan sonra en ufak birşeyi bile kızlar için yapmam makaleler hariç oda ilerde karşıma çıkacak belkide hayatımı birlestireecegim kız için okurum ama onun dışında hayatımda en ufak bir şey sezersem karşı tarafı kendime çekmek için yaptığım hemen bırakacağım o işi karşı taraf bunların gramını haketmiyorlar onların umrunda bile değiliz onlar için kendimizi geliştiriyoruz geliştiriyoruz sonra bi tane düşmeyince hayatımızı zindan ediyoruz yok nerde yanlış yok şunu fazla mı yaptım artık bunlara yer yok hayatimda nofapi ,sporu, kitabı,dersleri ve daha nice şeyi kızlar için yapmayı bırakıyorum beyler çünkü benim yaptıklarımın gramını bile haketmiyor .Mutlulugumun temelini ne bir kıza ne paraya pula ne tanınmaya ne vücudumun üzerine ne de yakışıklılığımın üzerine inşa etmeyeceğim çünkü bunların hepsinin gitme potansiyeli bunlardan biri gidince mutsuzmu yaşayacağım?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8