Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.
  • Sitemizin renklerine ve konseptine uygun bir logoya ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler mail üzerinden iletişime geçebilir. Mail: alfalojimedya@gmail.com

YENİ DERSHANE

Katılım
28 Nisan 2018
Mesajlar
237
Tepkime puanı
143
Şehir
Mardin
Bu gün yeni bir dershaneye kaydoldum malum sınavlara 1 yıl kadar bi zaman kaldı. Dershanede sadece 30 dk kaldım işimi bitirir bitirmez çıktım kayıt işi vs. ama o 30 dk içinde 3 kızla konuştum. Daha doğrusu onlar yanıma gelip kaydımın yeni mi olduğunu sordular. Bi kaç erkek de sordu tabi ama şuan sorum şu kızlar hakkında. Bu kızlardan bir tanesi matamatiğimin nasıl olduğunu sordu ve benim de matamatiğimin iyi olmasından kaynaklı iyi dedim. O kızla yaklaşık 10 dk bi sohbetimiz oldu diğer kızlar sadece sordular geçtiler ama o kız ile 10 dk sohbet ardından numarasını aldım tabi ders için (!) :D Kız çok saf davranıyordu ve ben o saflığı sanki bilerek yaptığını hissettim. Bilerek saf davranıyor gibi hissettim. Sadece benimle konuşunca öyle davranıyormuş gibi hissettim. Bu kızın asıl niyetini nasıl öğrenebilirim sizce?
 
Katılım
27 Mayıs 2018
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Yaş
27
Şehir
İstanbul
Sana ilgi göstermiş işte, telden fazla konuşmamaya bak dışarda bişey içmeye davet et gezdir dominant ol bu süreçte. İlgi göster sonra ilgini bir süre çek, sonra tekrarla. Fazla zaman geçmeden ilişkiyi bir üst kademeye çıkarmaya bak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Godless Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Katılım
28 Mart 2018
Mesajlar
433
Tepkime puanı
1,628
Şehir
Antalya
Kız çok saf davranıyordu ve ben o saflığı sanki bilerek yaptığını hissettim.
Öyle zaten. Matematik öğretmeni dururken sen kimsin? :) Normal yapman gerekenleri yap, buluş farklı duygular yaşat ve yakınlaş. Kız anlık karar verir seninle bir şeyler yaşayıp yaşamayacağına ve kararı vermiş görünüyor. Durum tersine dönmeden hamleni yap ve yakınlaş.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst