Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Yeni din güncellemesi

Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
238
Tepkime puanı
242
Şehir
Bursa
Paranoid sizofreni eski donemlerde bilinmedigi icin, bazi insanlar beyinlerindeki islevsel bozukluk yuzunden kendilerini allahla konusup elci olduklarini soylediler. Tip o kadar ilerlemedigi ve bu hastaliklar da bilinmedigi icin insanlar bu paranoid sizofreni hastalarina inanip takip ettiler. Bugun ayni seyleri soyleyen bi paranoid sizofren hastasina deli diyerek tedavi edip ilac veriyoruz. 1400 sene once bu tarz olaylar yoktu.
Daha derinine esmek istiyorsan sizofreni derneklerindeki paranoid sizofreni hastalariyla konusabilirsin. Hepsi kendilerini bir ara tanri sandiklarini soyleyip ilaclarini yuttuktan sonra zaman icinde duzeldiklerini anlatacaklardir. Ozel ilgin varsa sana verdigim terimlerden yuruyebilirsin.
Cok cok derine ineceksen DMT gibi yasakli maddeleri de arastirabilirsin. Son durak Matrix teorisine ya da nihilizme ya da ateizm ya da deizme cikacak sana onden gitmis biri olarak soyleyeyim.
o duraklarin hepsimde zaman zaman bulundum şuan agnostizm cukurundayim dmtden de haberim var dunki yazimda onemini belirtmistim tam ustune denk geldi :) seninle ayni seyleri yasayan insanlarin oldugunu bilmek guzel
 
Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
155
Tepkime puanı
177
Şehir
İzmir
Din gerçek midir değil midir bunu bilmek zor iş. Ben son zamanlarda din kitapları alıp okumaya ve dine doğru çekilmeye başladım. Bir yaratıcıya zaten inanıyordum ama din- yaratıcı birlikteliği saçma geliyordu ama git gide oraya doğru çekiliyorum.
Dindar bir arkadaşımla yaptığım sohbetlerin etkisi olabilir, bakalım belki birkaç güne geçer:)
Metafiziği reddetmek 21.yüzyıl hastalığı gibi geliyor bana
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst