Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yeni Hayata Başlangıç; Para, Sağlık, Mutluluk.

Selam dostlar, telde takılırken dalıp gittim yine, daldım derin düşüncelere.

Kış sporları ile aranız nasıl? Şahsen 4 5 yıldır snowboard yapıyorum. Bursadayım zaten Uludağ hemen yanım, sezon boyunca 10 defa falan gidiyorum. Fakat günlük 200 300 e patlıyor amk dolar kazanıyor olsam bile bana koyuyor bu para, siz nasıl gideceksiniz öğrenci olan adam? Her neyse bunları konuşmanın kimseye faydası yok.

Monk mod diye bir olay var ona başlama kararı aldım, sadece iş, spor, meditasyon. Japon bilgeler gibi bedenimi ve zihnimi terbiye edeceğim 6 ay boyunca.

Kızlara çok ilgim yok bu aralar tek önceliğim hayatım ve ailem, aramıyorum yani fazlasıyla sevgilim oldu yaşanılacak birçok şeyi yaşadım.

Tesla gibi kendime ve ürettiklerime şehvet duyuyorum. Her kız sıradan geliyor artık sosyal medya tutsağı aynı kafa yapısı ayni tipler. Sosyal medya kullanmıyorum para kaynağı değil ise boş yeni sistemin beyinleri zikme yöntemi.

Kripto ekonomi alanında çalışmaya devam, uyku düzenimi ve bütün önceliklerimi bozan bir iş modeli herşey anlık oluyor çünkü.

Fakat günlük bir kâr % si belirleyip kendime zaman ayıracağım. Lütfen tek önceliğiniz kendinizi ve aileniz olsun. Anneniz babanız sizin en değerli varlığınız onlar hayattayken değer verin. Götü boklu bir kezbanla saatlerce konuşmak yerine ailenizle sohbet edin.. geçmiş de neler yapmış neler yaşamışlar dinleyin tanıyın.. Gerçek bir adam bunu yapar.. Gerçek bir adam olmak bir delik zikmek değildir.. gerçek değerlerinin farkında olmak ve bunlarla yaşamaktır.
Teşekkürler - ZeuN

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8