Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yeni Hobiler Arıyorum

Hocam senin yaş tayfa kaç ya cidden benim yaşlarda yaramıyor ben 24 yaşındayım , bide Türkiyede yaşıyoruz millet Duman Adamlar dinlemiyor baska seyler dinlemiyor Guns Roses Metallica mı dinletcen gerçekten uçmuşsun sen
hocam yaşım 22, hatta bu hafta 23 olucam. Ben ortam konusunda şanslıyım. İngilizce öğretmenliği okuyorum, çevre genelde ing öğretmenliği ya da ing dili edebiyatı biliyorsun marjinal tayfa. ve gayet de dinletiyorum.

hocam yaşım 22, hatta bu hafta 23 olucam. Ben ortam konusunda şanslıyım. İngilizce öğretmenliği okuyorum, çevre genelde ing öğretmenliği ya da ing dili edebiyatı biliyorsun marjinal tayfa. ve gayet de dinletiyorum.
Şimdiden Doğum Günün Kutlu Olsun Üstat Güzel Bir Jony Sins Olman Dileğiyle 🤣
Şaka Şaka Umarım Güzel bir Mevkiye gele bilesin. Hayatında Başarılar Diliyorum.
Hasta Duası Kabul Olur derler ; )

Senin çevren dinler evet haklısın o açıdan düşünmedim bende Veteriner tayfa bizde daha çok Müslüm , Orhan baba , Ferdi Tayfur öyle yani Yabancı Dil Tayfayı severim devam dostum :))

Senin çevren dinler evet haklısın o açıdan düşünmedim bende Veteriner tayfa bizde daha çok Müslüm , Orhan baba , Ferdi Tayfur öyle yani Yabancı Dil Tayfayı severim devam dostum :))
hatta okulu geç izmirdesin ben de aydındayım kanka ege bu işler için cennet cennet al gitari git kordona birani aç en az 10 kiz gelir bir gecede dinlemeye katilmaya

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8