Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Yeni özellikler duyurusu

Godless Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Herkese selamlar beyler.

Foruma bazı özellikler eklendi bunlardan sizlere bahsetmek istiyorum.

GECE MODU
Mesajları kontrol ettiğimde çok fazla kişinin gece modu talep ettiğini gördüm. Bu yüzden gece modu eklendi.

Sağ üst köşede bulunan ampul ikonuna tıklayarak gündüz moduna geçiş yapabilirsiniz.

Sağ üst köşede bulunan ay ikonuna tıklayarak gece moduna geçiş yapabilirsiniz.

DESTEK SİSTEMİ
Siteyle alakalı yaşadığınız problemlerde yöneticilere ulaşmakta zorlandığınızın farkındayım. Bu yüzden siteye destek sistemi eklendi. Destek sistemi sayesinde oluşturmuş olduğunuz talebi bütün yöneticiler görecek. Müsait olan yönetici doğrudan yanıt verecek. Artık yaşadığınız çeşitli problemlerde destek talebi oluşturarak hızlıca cevap alabileceksiniz.

Menüden veyahut aşağıdaki bağlantı aracılığıyla yönetimle iletişim kurabilirsiniz.

https://alfaloji.org/support-tickets/

İSİM DEĞİŞİKLİĞİ
Normal üyelerin 1 defaya mahsus, özel üyelerin ise 3 defalık isim değiştirme hakkı vardır.

Aşağıdaki bağlantıya giderek profilinizden isminizi değiştirebilirsiniz.

https://alfaloji.org/hesap/hesap-detaylari

ÖZEL ÜYELERE KULLANICI ADI RENGİ DEĞİŞTİRME ÖZELLİĞİ
Sadece özel üyelerin kullanabileceği bir özellik ekledik. Bu özellik sayesinde kullanıcı adı rengini değiştirebileceksiniz.

Aşağıdaki bağlantıya giderek profilinizden kullanıcı adı rengini değiştirebilirsiniz.

Godless Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Sizi yakalamışken bir soru sormak isterim . Forum daha aktif olacak mı ?

Alfaloji Bloga yeni içerikler,kitaplar eklenmesini 4 gözle bekliyorum
Forum açıldığı günden bu yana en kötü dönemini yaşıyor. Bunun çeşitli nedenleri olsa da asıl sorumlusu benim. Kendim buraları çok ihmal ettim. Haliyle forum kullanıcıları sitenin yöneticileri bile siteye girmiyor biz niye girelim diye düşündüler. Gerek hayatımdaki gelişmeler gerek çeşitli problemler yüzünden girmedim. Tabi bunlar yeterli sebepler değildi açıkçası motivasyonumu yitirmiştim daha çok. Hoş hala da geri kazanmış sayılmam ama üzerine çalışıyorum.

Yeni içerikler en kısa sürede sizlerle.

Üyelik sistemi geliştirilse ve üye olmayan kisiler konuları göremese nasıl olur?
Yani sadece üye olanlar konuları görebilse
Pek çok forum sitesinin yaptığı bu ancak bu şekilde kayıt olan kişiler gerçekten istediği için değil mecburiyetten kayıt olur. Üye sayısı fazla olsa da aktiflik şu ankinden daha kötü durumda olur bu nedenle.

Şu an üye olan kişiler forum içeriğini görebildiği için gerçekten isteyerek kayıt olan kişilerden oluşuyor. Çevrimiçi üye sayısı az görünse de aslında görünenden fazla. Sadece çevrimdışı dolanıyorlar.

Bir süre daha bu sistemle ilerleyeceğiz, ileride radikal değişiklikler olacak.

bence forumla ilgilenebilecek potansiyel gördüğünüz yeni yöneticiler bünyenize dahil edebilirsiniz her şeye yetişemeyebilirsin doğal olarak

Godless Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
bence forumla ilgilenebilecek potansiyel gördüğünüz yeni yöneticiler bünyenize dahil edebilirsiniz her şeye yetişemeyebilirsin doğal olarak
Haklısınız, ancak uzun süredir buralarda olmadığım için kim ne denli yapabilir bilgim yok. Bir süre gözlemledikten sonra yeni yöneticiler alınabilir.

Wolwerine

Ayın En Aktif Üyesi
Alfaloji Akademiden başlansa çok güzel olurdu bence hem size destek vermek isteyenler için sitenin hayatta kalmasını da uzatabiliriz .

Herkese selamlar beyler.

Foruma bazı özellikler eklendi bunlardan sizlere bahsetmek istiyorum.

GECE MODU
Mesajları kontrol ettiğimde çok fazla kişinin gece modu talep ettiğini gördüm. Bu yüzden gece modu eklendi.

Sağ üst köşede bulunan ampul ikonuna tıklayarak gündüz moduna geçiş yapabilirsiniz.

Sağ üst köşede bulunan ay ikonuna tıklayarak gece moduna geçiş yapabilirsiniz.

DESTEK SİSTEMİ
Siteyle alakalı yaşadığınız problemlerde yöneticilere ulaşmakta zorlandığınızın farkındayım. Bu yüzden siteye destek sistemi eklendi. Destek sistemi sayesinde oluşturmuş olduğunuz talebi bütün yöneticiler görecek. Müsait olan yönetici doğrudan yanıt verecek. Artık yaşadığınız çeşitli problemlerde destek talebi oluşturarak hızlıca cevap alabileceksiniz.

Menüden veyahut aşağıdaki bağlantı aracılığıyla yönetimle iletişim kurabilirsiniz.

https://alfaloji.org/support-tickets/

İSİM DEĞİŞİKLİĞİ
Normal üyelerin 1 defaya mahsus, özel üyelerin ise 3 defalık isim değiştirme hakkı vardır.

Aşağıdaki bağlantıya giderek profilinizden isminizi değiştirebilirsiniz.

ÖZEL ÜYELERE KULLANICI ADI RENGİ DEĞİŞTİRME ÖZELLİĞİ
Sadece özel üyelerin kullanabileceği bir özellik ekledik. Bu özellik sayesinde kullanıcı adı rengini değiştirebileceksiniz.

Aşağıdaki bağlantıya giderek profilinizden kullanıcı adı rengini değiştirebilirsiniz.

Reis gece modunda başlıkların gözüktüğü ekranda profiller sayı oluyo avatarlar gidiyo başlığın kimin yazdığını anlıyodum şimdi anlaşılmıyo telefonda oluyo bu sorun bide refresh yaptım falan düzelmedi

Godless Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Alfaloji Akademiden başlansa çok güzel olurdu bence hem size destek vermek isteyenler için sitenin hayatta kalmasını da uzatabiliriz .
Akademi projesini henüz çöpe atmış değiliz. Yüzeysel bir platform olmasını istemiyorum. O yüzden bir süre daha beklenmesi gerekiyor.

Reis gece modunda başlıkların gözüktüğü ekranda profiller sayı oluyo avatarlar gidiyo başlığın kimin yazdığını anlıyodum şimdi anlaşılmıyo telefonda oluyo bu sorun bide refresh yaptım falan düzelmedi
Evet bu sorunun farkındayım, üzerinde çalışıyorum. Ama düzelecek gibi değil, alışmaya bakın ufaktan :p

Akademi projesini henüz çöpe atmış değiliz. Yüzeysel bir platform olmasını istemiyorum. O yüzden bir süre daha beklenmesi gerekiyor.

Evet bu sorunun farkındayım, üzerinde çalışıyorum. Ama düzelecek gibi değil, alışmaya bakın ufaktan :p
Tamam sıkıntı değil söyliyim dedim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8