Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yeni sosyal ortama geçmek

Dediklerin çok doğru, fakat şu an insanla tanışamıyorum bile. Arkadaşların arasına girip tanış desen, zaten sınıfta takıldığım şu an bir kişi var onunda pek çevresi yok..
Sadece kızlar değil, her insan shit test atıyor birbirine. Testten kalırsan, sana saygı duymamasına izin verip hakaret ettiğinde gözlerinle, vücudunla karşılık vermezsen seni insanlar kategorilendiriyor bilinçaltında ezik, sıkıcı biri diye. Yarın okul, gitar kursu var, müsait olduğumda benim perspektifimden insanları, iletişimi anlatan bir konu açıcam. Gecen, güzel olsun.
Eyvallah, okuyacağım konunu.

Ortamına nasıl girdin işte? Biriyle tanışıp, onunla hemen gezmeye felan başlasam tutmuyor amk, giremiyorum bi türlü.. Hatta dahada soğuyor öyle olunca.
zor değil bro eskiden bir okul gezisine kızla takılmak için gitmiştim ve kız beni satınca önce 5li erkek gurubuna tanışıp girdim beraber hareket etmeye başladık daha sonra ayrılıp kızlı erkekli bir guruba girdim güzel arkadaşlıklarım oldu devamını getirseydim çevreye dönecekti ama ortak paydamız pek yoktu işte neyse bro umarım yardımcı olur sokakta tanıştığıun bir adam bile senin için bir ortam fırsatı doğurur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8