Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yeniyseniz bu görevleri yapın

N.R

Selamlar dostlarım farkettim ki çoğunuz yeni yeni saha yapmaya başlamışsınız e tabi durum böyle olunca ben size üst düzey görevler verirsem hem red yiyecek hem de şevkiniz kırılacak , basitten başlayıp zora gitmek en doğrusudur. İnsan kendini bilir , kendini kandıramaz hangi durumdaysanız seçin ve uygulayın.

Özgüven 0-20 Motivasyon 0-20 - Asosyallik düzeyi ;

Gerçekten güzel olan kadınlara saat , yön ve buna benzer sorular sorun. Azda olsa özgüveninizi ve motivasyonunuzu arttırır.

Özgüven 20-50 Motivasyon 20-50 - Gelişme düzeyi ;

Cinsellik ve ilişkilerle ilgili anketler yapın. Cinsellikten kastım "hiç daha önce yar12!!'rak yediniz" olmayacak tabiki. Bilimsel verilere dayalı bir test yaptığınızı söyleyerek kadınlar ve erkeklerin cinsellikle ilgili tabularını ve cinselliğin sağlık açısında önemini belirtip bunun hakkında bir kaç soru sorabilirsiniz. İlişkileri anlatmama gerek yoktur sanırım bunu her türlü bağlarsınız evlilikte karar erkekte mi kadında mı ? Size göre bir erkek nasıl olmalı vs.

Cinsellik ile ilgili örnek bir test vereyim size. Sizce erkekte göğüs kılı mı daha çekici yoksa pürüzsüz göğüs mü? Okullarda belirli bir yaştan sonra öğrencilere cinsellikle ilgili eğitim verilmesine nasıl bakarsınız? Kadınlar neden seks hakkında konuşmaktan çekinirler? Estetik açıdan değerlendirildiğinde hangisi daha iticidir: Kocaman popolu bir kadın mı, yoksa kocaman göbekli bir adam mı?

Bu örnekleri internetten buldum en sonda bu kaynağı vereceğim okumaya devam edin. Aklıma da gelmişken cinsellik ile ilgili anket özgüveninizi bayağı bir arttıracaktır zira böyle şeyleri sormak her yiğidin harcı değildir.

Özgüven 50-75 Motivasyon 50-80 - Adam oluyon valla bak düzeyi ;

Güzel bir kadınla 5 dakika boyunca konuşmak alınabiliyorsa numarayı almak ve oradan uzaklaşmak. Bak ne dediğimi gördün mü "alınabiliyorsa" konuşmanın son saniyelerinde "numaranı ver ışık var sende" denir kadın veriyorsa alınır vermiyorsa uzaklaşılır.

Özgüven 75-100 Motivasyon 100 - Kaptın bu işi düzeyi ;

Buradan sonrasında istediğiniz tekniği deneyebilirsiniz. Bu düzeydeki amacımız numarayı almak ve dişiyle zaman geçirmek. İstediğiniz süre zarfında kadınla konuşma , kino uygulama vs. fakat işin sonunda kesinlikle ve kesinlikle numarayı alma. Alamazsanız tekrardan adam oluyan valla bak düzeyine geçiyorsunuz ve kendinizi geliştirmek için yeni yazılar okuyup sahaya çıkıyorsunuz.

Basit biçimde görevlerden bahsettim dostlarım , burada yazdığım görevleri uygularken istediğiniz yaklaşım tekniğini uygulayabilirsiniz fakat size tavsiyem ikisini de geliştirmenizden yana. Direkt açılış bazen işe yaramaz dolaylı açılışa yönelmeniz gerekir fakat o açılışa hiç çalışmadıysanız ne yapabilirsiniz ki ? Bu yüzden adam oluyon valla bak düzeyinde açılışlarınızı , konuşmada konuştuğunuz konuları , genel kültürünüzü , diksiyonunuzu ve beden dilinizi sonuna kadar geliştirin +9 basın ardından kaptın bu işi düzeyine geçip mükemmelleşmeye bir adım daha yaklaşın. Asla mükemmel olamayacağız belki ama en yakın duruma gelebiliriz dostum açıkçası ben o yakınlıktamıyım bilmem fakat eminim ki o yakınlığa çok ama çok az kaldı.

Cinsel konular hakkında anket bu sayfada anket için kullanabileceğiniz bir sürü anket var , kendinize uygun olanı yazın ve çıkıp deneyin. İyi şanslar , iyi sahalar dilerim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8