Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yeteneğimi kaybettim

Yetenek denmez aslında. Bundan aylar önce sanalda (instagram, whatsapp) kızlarla çok güzel konuşup reelde konuşurken utanıp konuşamayan ben, şu anda reelde çok rahat konuşuyorum fakat sanalda 0 ım amk. Reelde güveniyorum kendime iyiyim yani ama sanalda çok mu egosuz davranıyorum malamı yatıyorum bilmiyorum ama kız iplemiyor. Bu yüzden yüz yüzede buluşamıyorum hiç biriyle. Eskiden çok egolu konuşurdum şimdi öyle konuşmuyorum. Öneriniz nedir?

Kullanılmayan uzuv körelir. Aynı durumdan muzdarip oluyorum bazen ama bir süre sıkılmadan üstüne gidince düzeliyor. Yani tek çözümü daha fazla mesajlaşmak veya mesajlaşmaya çalışmak.

mesajlasmada kotuysen arayarak konus :p saka bi yana mesajlastikca duzelir bana da oluyodu (ama iyi tavsiye arayarak konusmak simdi)

Kendine yormuşsun fakat boşuna, Türk kızlarının %90’ı sosyal ağlarda 9,5 - 10 HB görür kendini çünkü talep görürler. Basitçe özetlemem gerekirse; Fadime 19 yaşında 6 haydi diyelim 6,5 HB. Fadime’ye günde 300 erkek mesaj atıyor fakat sokağa çıktığında talep %95 düşüyor ve bu geri kalan %5 ne seni, ne bu camiaya mensup kimseyi kapsamıyor. Sen, Fadime ile sokakta açılış yapsan Fadime sana köpek olur fakat sen Fadime’nin güçlü olduğu kanattan atağa çıkarsan Fadime topu kapar, bir daha sana atmaz. Bu kadar basit. Siber açılışlarla kendi değerinizi düşürmeyin, Set açmaya çıkamadığım her gün Tinder, Instagram ve bilumum sitelerden tahminen 80 açılış yapıyorum 80 kişiden 5’i ya dönüyor, ya dönmüyor. Dönen 5’ten 4 tane eleniyor, geri kalan 1 kişiyi duvara vura vura si%*^% neyse.. Sosyal medya ölçü değildir.

Kendine yormuşsun fakat boşuna, Türk kızlarının %90’ı sosyal ağlarda 9,5 - 10 HB görür kendini çünkü talep görürler. Basitçe özetlemem gerekirse; Fadime 19 yaşında 6 haydi diyelim 6,5 HB. Fadime’ye günde 300 erkek mesaj atıyor fakat sokağa çıktığında talep %95 düşüyor ve bu geri kalan %5 ne seni, ne bu camiaya mensup kimseyi kapsamıyor. Sen, Fadime ile sokakta açılış yapsan Fadime sana köpek olur fakat sen Fadime’nin güçlü olduğu kanattan atağa çıkarsan Fadime topu kapar, bir daha sana atmaz. Bu kadar basit. Siber açılışlarla kendi değerinizi düşürmeyin, Set açmaya çıkamadığım her gün Tinder, Instagram ve bilumum sitelerden tahminen 80 açılış yapıyorum 80 kişiden 5’i ya dönüyor, ya dönmüyor. Dönen 5’ten 4 tane eleniyor, geri kalan 1 kişiyi duvara vura vura si%*^% neyse.. Sosyal medya ölçü değildir.

Senin taşşaklarını yerim. Saha ödevine çıkıyorum konuşmanın sonunda "instagramınız varmı?" Şeklindemi soruyorsunu yoksa daha farklı şekildemi?

Senin taşşaklarını yerim. Saha ödevine çıkıyorum konuşmanın sonunda "instagramınız varmı?" Şeklindemi soruyorsunu yoksa daha farklı şekildemi?

Kinayeli bir şekilde yaklaşıyorum. Direk telefonu çıkart ve kızın eline ver, gir numaranı müsait olduğumda sana döneceğim de.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8