Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yeter artık, Dayanamıyorum !

Karşım da böyle bok atanlar olsa ciddi anlamda ikiye bölerim.(mecazi değil)

Bunlar ailen olsa bile mi ?
oturup onlarla ciddi bir şekilde bu konuyu konuşman gerek ailenin yapısını bilmiyorum ve biraz geri kalmışlar, zamanın da Kanuni Sultan Süleyman'da bunları takıyordu ve onları takınca dininde 0.1 gram eskilme olmuyordu ve Kuran'ın hiç bir yerinde küpe takmak yüzük takmak günahtır demiyor. Saç mevzusuna gelicek olursak erkek adam saç uzatmaz vs. diyenlerede, erkekliğinden bir şey eksilmediğini kanıtlayabilirsin bu söylediğimi yüzlerinide söylemeni tavsiye ederim :D

Bu adamın elindeki karga dövmesini yaptırıcam.

Beyler cidden ben bu müslümansın , bir de dindar olacaksın vb laflarını duymaktan sıkıldım.
abi sırf hobilerim , heveslerim , isteklerim var diye kâfir ilan ediliyorum.
parmaklarım da böyle yüzük falan 4 , 5 tane , garip , garip bileklikler 4, 6 tane , kolyeler 2 ,3 tane küpe vs müslüman insan böyle dolaşmaz gibi damgalar yiyorum ve artık insanlar beni müslümanlıktan soğutuyor. insan üzerime , üzerime geliyor her ne kadar da umursamasam da bu benim psikolojimi bozmaya başlıyor.
neymiş saçların uzun erkek adamın , müslüman adamın saçı adam gibi kısa olurmuş neymiş.
erkek adam , müslüman adam küpe mi , yüzük mü takarmış neymiş. cidden sinirlendim artık bir an önce siktiğimin yobaz ülkesinden çıkıp , gitmek istiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 393

Dogal karsila ve onune bas git...
Onlarin KULTUR'une uygun degilsin o kadar. Ortada sadece senin tarzin ve kulturler s*k*isiyor o kadar.
Dolarla mi ekmek aliyorum diyeni de takiyorsan, kaybedersin.

[QUOTE="Versay, post: 14638, member: 471
Dolarla mi ekmek aliyorum diyeni de takiyorsan, kaybedersin.[/QUOTE]
SDTHRSDFJSDJDNS

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8