Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yıllar Sonra...

Beyler selam, ortaokuldan beri görüşmediğim bir kız var. O dönemler tanışmıştık hatta birbirimizden de hoşlanmıştık ama benim o dönem yeni ayrıldığım kızla arkadaş oldukları için bir şey olmamıştı. Şimdi üniye geçtik ama unutmamış ve tekrardan istek attı geçen hafta. Biraz çekingen ve ağır başlı bir kız. Nasıl iletişime geçeceğim konusunda bir fikrim yok. Ne önerirsiniz?

Hocam kızın huyuna suyuna gidiceksin sen de ağırbaşlı olacaksın ve onu yönetmeye çalışacaksın. Buluşma ayarlamaya çalış mekan zaman her şey sen de olsun. Kıza güven vermeye bak dokun, cocukmus gibi davran eski zamanları aklina gelir aranızdaki bag kuvvetlenir. Sonra zamanla çözülür çok üzerine düşme!

Hocam kızın huyuna suyuna gidiceksin sen de ağırbaşlı olacaksın ve onu yönetmeye çalışacaksın. Buluşma ayarlamaya çalış mekan zaman her şey sen de olsun. Kıza güven vermeye bak dokun, cocukmus gibi davran eski zamanları aklina gelir aranızdaki bag kuvvetlenir. Sonra zamanla çözülür çok üzerine düşme!

açıkcası sonrası için değil ilk mesaj için sormuştum ben. yani çok fazla story atmayan bir kıza ilk mesaj nasıl olmalı? mesela " uzun zaman oldu görüşmeyeli" deyip oradan neler yaptığını mı sorsam acaba

Aynen böyle yaz devamı gelir eğer kızda da bir şeyler varsa anlarsın zaten

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8