Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yıllardır karşımızda duran basit diyet: Su

Merhaba başlığı görünce dayanamadım ve bu gün 10. yani son gün daha önce de 1 defa 7 günlük yaptığım su dietinde ve şu an ki 10 günlük dietde de herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım irade yapısı ve yenilenmeyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum herkese öneririm herhangi bir problemle karşılaşmadım

Zararı yok arada sırada 3 4 günlük ya da haftada 1 günlük yapılabilir sadece ödem atmış olursunuz faydalıdır ama kilo vermek için bir yöntem değildir.

Wooow çok zararlı demek :D ya allah için bi tane zararını söylesene hadi bi tane zararını söyle lütfen ama mabadından uydurma kanıt göster bi tane zararlı olduğuna dair :D
WOOOW Bak diğer arkadaşın dediği gibi pc başında göbek büyüten obez iradesiz arkadaş şimdi sırf senin için yazılmış makaleleri bulamam fakat ağır bir iş de çalışan birine bunu söyle bence de bi. Çok biliyosunuz ya hani. Ben 28 kilo verdim diyetle ne suyu ne patatesi. Sizin gibi patates olmadığım için fitness a gittim, koştum, az yedim.

WOOOW Bak diğer arkadaşın dediği gibi pc başında göbek büyüten obez iradesiz arkadaş şimdi sırf senin için yazılmış makaleleri bulamam fakat ağır bir iş de çalışan birine bunu söyle bence de bi. Çok biliyosunuz ya hani. Ben 28 kilo verdim diyetle ne suyu ne patatesi. Sizin gibi patates olmadığım için fitness a gittim, koştum, az yedim.
Puahahaah 28 kilo vermiş allahın obezi benim hiç 28 kilo fazlam olmadı hocam o kadar iradesiz olmadım çok şükür :D yağ oranım 12.9 (inanmıyosan özelden atabilirim ölçümlerimi) su orucu obezlerin kilo vermek için yaptığı bişey değil dediğin gibi fitness yaptıysan bunları bilmen gerek ama klavye başından uydurmak daha kolay tabi dimi :D

Mide sindirim asidi ekşir.2000 yıl önce yapılsa kimse bir şey demez buna.Sabah 8'de kalkıp akşam 7'de eve gelen işçiye bunu söyle göreyim.Evde pc başında senin gibi obezler için birebir.
Büyük ihtimalle kolu 26 cm bi zarganasın dostum :D pc başında cips yiyerek millete bok atmaya devam et :D

Puahahaah 28 kilo vermiş allahın obezi benim hiç 28 kilo fazlam olmadı hocam o kadar iradesiz olmadım çok şükür :D yağ oranım 12.9 (inanmıyosan özelden atabilirim ölçümlerimi) su orucu obezlerin kilo vermek için yaptığı bişey değil dediğin gibi fitness yaptıysan bunları bilmen gerek ama klavye başından uydurmak daha kolay tabi dimi :D
toxic misin lan sen velet? sen mal gibi diyetle uğraşıyorken ben grekoromen güreş yapıyordum. -3 derece de 3km koşuyorum hafta içi ben akılsız herif tanımadan ne atıp tutuyosun. iradesiz diyo bi de ya :d. ulan 28 kilo verdim, almadım. neyse ya kime laf anlatıyorum. allahın cahili.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8