Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

YKS Hazırlık / Eğitim / Motivasyon

Selam dostlarım. Sınava son 1 ay kaldı (yaklaşık) ve hala eksik bir kaç konum var. Öğrendiklerimi de unuttuğumu hissedebiliyorum.Motivasyona ihtiyacı olanlar bana katılabilir ve 1 ayda güzel şeyler yapabiliriz.Ben fizik ve biyolojide zayıf oldugum icin onlara abanacağım.siz de kendi eksiklerinize göre program uyglayabilirsiniz.Eğer arkadaş arıyorsanız birlikte ilerleyebiliriz.Gün gün yaptıklarımı buraya rapor olarak atacağım.Gelişim sizinle olsun.

benim epey eksiğim var sene başında temel matematik yoktu zaten şu an ayt fonksiyonlardayım ilerlemeye çalışıyorum

Seneye sınava gireceğim, şimdiden azda olsa çalışıyorum ayt matematik, kimya ya.
Tavsiyeniz varsa alabirim.

Mezun olarak 2. Senem bitiyor 3. Sınava giricem 12. Sınıfta dershaneye gittim bu sene yine gittim ders çalışamıyorum bok gibi hissediyorum

Türkçe için hayati bir öneri vereyim: Mutlaka öğretici metinler okuyun. Sınavdaki paragraflı, metinli sorular genelde makale, gezi yazısı, fıkra gibi türlerden gelir. Bu türde yazılar okursanız bir aşinalığınız olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8