Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

YKS Hazırlık / Eğitim / Motivasyon

aga senin yatma şansın yok çalışmalısın 3 senede az çok birşeyler kapmışssındır

Bro hayalim bunlar değildi ki mahvoldu her şey ilkokulda hocanın dayağından kaça kaça ders mers kalmadı devamıda gelmedi lisede de mesleğe gidince darmaduman oldu çok kötü bir çöküşe gidiyorum

Bro hayalim bunlar değildi ki mahvoldu her şey ilkokulda hocanın dayağından kaça kaça ders mers kalmadı devamıda gelmedi lisede de mesleğe gidince darmaduman oldu çok kötü bir çöküşe gidiyorum
aga ne yaşıyorsun bilemiyorum ama benimde temelim zayıftı bu sene oturttum adam akıllı çalışssam bu sene girerdim ama herşey çalışmada bitiyor

Seneye sınava gireceğim, şimdiden azda olsa çalışıyorum ayt matematik, kimya ya.
Tavsiyeniz varsa alabirim.
Kimya Adasından tekrar et11i
Matematikte de defterini fln oku test çöz daha yolun var ben matı sene başında hallettim fende çok yattım şu an baştan tekrar ediyorum :(

Selam dostlarım. Sınava son 1 ay kaldı (yaklaşık) ve hala eksik bir kaç konum var. Öğrendiklerimi de unuttuğumu hissedebiliyorum.Motivasyona ihtiyacı olanlar bana katılabilir ve 1 ayda güzel şeyler yapabiliriz.Ben fizik ve biyolojide zayıf oldugum icin onlara abanacağım.siz de kendi eksiklerinize göre program uyglayabilirsiniz.Eğer arkadaş arıyorsanız birlikte ilerleyebiliriz.Gün gün yaptıklarımı buraya rapor olarak atacağım.Gelişim sizinle olsun.
Netler nasıl söyle bakalım dostum. Eğer uyumluysak ve yarar sağlayabileceksek birbirimize iletişim halinde kalalım

Selamlar, kendi adıma konuşacak olursam bu dönem çalışmayı sakın bırakmayın. Şu an üniversitedeyim ama geçen sene bu dönemlerde salmayıp daha çok çalışssaydım daha iyi bir yerde okuyacağım konusunda şüphem yok. Bu dönemlerde herkes zaten çalıştım diye düşünüp çalışmayı bırakıyor,ben de o herkesin içindeydim ve o yüzden sınavda netlerimde düşüş oldu. Çalışmanıza devam edin,başlığı açan dostuma teşekkürlerimi iletiyorum. Motivasyonu en iyi şekilde sağlamanın yolu aynı amaç uğrunda olan insanların toplanmasıdır.

Bu arada,YDT'ye girecek dostlarım varsa bana yazabilirler,elimden geldiğince yardımcı olurum. İyi forumlar.

11'im. bu sene kötü geçmedi sağlamdı. yazın ilk 1.5 ay 11+tyt türkçe ve mat halletmeyi kalan sürede tyt yapmayı düşünüyorum mantıklı mıdır? En iyi tavsiyeniz ne olur?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8