Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yolda kizlara acilmak

"salaktan gittim "
Bunu demen bile problem, çünkü bir alfa asla "salaktan" gitmez, ne istediğini bilmen ve ona göre özgüvenli, kendine güvenen ve inanan, ne istediğini bilen bir konumda onlara doğru yürümen gerekiyor, tercihen(benim de yaptığım üzre) göğsün önde, ellerin arkada,(ama ikisi de çok değil) kalça da çok az geride bir duruşla yavaşça onlara doğru yaklaşabilirsin, zaten kız bunu görünce direkt seni bilinçaltına filmlerde gördüğü, şu ana kadar tanıdığı ve erişmek istediği alfa erkeklerin görünümü şeklinde alır, senin yaydığın beyin dalgalarında ve "Seni umursamıyorum, zaten tek cümlemle benim olacaksın" mesajıyla ilerle, zaten bu duruşları yaptıktan sonra kıza gider gibi yapıp tam dibinden yön değiştirsen bile aklında çok derin yer edersin, belki sen yürürken gelip arkandan bağırır, koluna dokunup adını falan sorar mal gibi. Kendini ezik hissediyordur ve senin yüce olduğunun farkına varmıştır çünkü. Sen erkeksin, karı gibi "salaktan gitmekten" ziyade erkek gibi, bir önder alfa gibi yürü ve şahane konuşma yapınla ortamı domine et.
"acilsaniza birlikte oturalim dedim "
"Şey ya, ben çok utangacım ve şu anda onu yenmeye çalışarak size uyduruk bir teklifte bulunuyorum... Ayrıca da sizi sikmek istiyorum ama bunu yüzünüze söylemeye cesaretim yoq. :((88(8 Ayrıca size karşı verebileceğim en yaratıcı ve önemli mesaj da sadece kendimi değil de sizi de düşündüğüm, birlikte oturup kardeş kardeş kaynaşalım mı kızlar? ehehehe.." **REJECTED.**
Açılsanıza demek uzaktan bakıldığında dominant gibi görünebilir ama içinde bir bilinçaltı mesajı saklar, yani "Açılsanıza" ve "Açılın" ikisini de önermem bu konumda tabii, fakat "açılsanıza" demek sanki açılmayacaklarmış da sen zorla onları açmaya çalışıyormuşsun gibi, yani seni istemiyorlarmış da sen arada olmaya çalışıyormuşsun gibi bir izlenim verir. Açılın ise dominanttır, ama tek olayı budur, bir yaratıcılık ve etkileyicilik içermez başlangıçta, çünkü seni tanımıyorlar ama yine de zorlama hissini az verir, bu zorlama hissi de seni ezik gibi gösterir.
"yaslar kac falan deyince"
Bu mu yani kardeşim? Ortama girip muazzam yaratıcı ve güldürücü zekice bir espri, cümle kurmak varken yaptığın "yaşlar kaç" demekse tabii sıkılırlar, bu senin dediğin onları tanıma isteği belirttiğini yansıtır ve normal olarak onlardan da aynısı beklersin, fakat onlardan aynısını beklemen için önce sende tanımak isteyecekleri bir şey bulmaları lazım.
"o kesen rahatsiz oldu diğer tarafa gecti hayir olmaz kalkalimmi falan dediler "
Anlattığım nedenlerden dolayı, ve sanıyorum ki o kız yer değiştirince senin bir moralin bozuldu ve ezik hissi yaşadın, ancak buna hiç gerek yoktu ve bu yaşanan olay kevaşenin sana "Sen eziksin" bilinçaltı mesajı vermek için yaptığı bir eğlenceydi, buna kanmamalıydın. Sen gittikten sonra da arkandan yüz hali ne olursa olsun içinden "EN BÜYÜK or*spu BENİM, HER ERKEĞİ AMIMDA ÇUBUKLA OYNATIRIM AYOL BEN, HİÇBİR ERKEĞE GÖTÜMÜ VERMEYECE- dur yhaa, berkechan neredhe khaldı ghzlhar xdxdxd"diye geçirmiştir. Mesela o kalkınca arkasından "Arkadaşınız ishal galiba, rahat bir yer bulmaya çalışıyor da çimende etrafı kokutabileceğini biriniz anlatsın" deseydin hem herkes gülerdi, hem de ağızlarının suyu akardı. Espriyi yaptığın kız da sinirlenir ama gülerdi, birkaç saniye sonra azardı. Devamını da boşver, harbi çok sıçmışsın. Verdiğim örneği de götümden uydurdum amk, saliseler arasında bulduğum bir şeydi yani. Sen öngörücülüğünle bundan daha iyisini yapmayı dene, yha dha bhen harbhi iyyhm amhqxdxd

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8