Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yolun sonu

Beyler ulaşacağınız noktayı hayal etmeye çalışın
Parayı kıracaksınız ** üstünde *** s*keceksiniz belki de
Belki de sadece daha özgüvenli ve cesaretli olacaksınız
Spor yapacaksınız kitap okuyacaksınız mental fiziksel ve ruhsal olarak güçleneceksiniz
Güç ve kadınlar için zamanınızı harcayacaksınız belki de acı çekmekten zevk almaya başlayacaksınız
Ama bir düşünün
Buna değecek mi gerçekten?
Ben şu anda ne yapıyorum neden bu forundayım?
Kendimi eksik hissettiğim için mi kişisel gelişimime katkıda bulunuyorum?
Yoksa insan her zaman eksik midir
50 yaşında öğrendiğin yeni bir bilgi ile hayatın değişebilir vay be bunu nasıl daha önce fark etmedim diyebilirsin
Tek değişmeyen şey değişimin kendisidir

Tüm ömrünü, bir silah haline gelmek için harcarsan, ve o silah işe yaramazsa...
O zaman ne olur?(Bu söz alıntı)

tüm ömrünü , silah haline getirmek için harcıyorsan eğer, ya onun ateşleneceğini biliyorsundur ya da sen ateşleyeceksindir.

Tüm ömrünü, bir silah haline gelmek için harcarsan, ve o silah işe yaramazsa...
O zaman ne olur?(Bu söz alıntı)
Biraderim asıl soru şu ateşlediğin silahın işe yaracağını bilirsen ne anlamı olur ?
Hayatın ironisi bu bir şey için ne kadar mücadele edersen et kazanacağının garantisi yok , ancak bana sorarsan hayatı yaşanılır kılan kazanmak için değil
anlamlı olan için mücadele etmek.

Biraderim asıl soru şu ateşlediğin silahın işe yaracağını bilirsen ne anlamı olur ?
Hayatın ironisi bu bir şey için ne kadar mücadele edersen et kazanacağının garantisi yok , ancak bana sorarsan hayatı yaşanılır kılan kazanmak için değil
Hayat bir mücadeledir aynen hayat ızdıraptır hayat acı çekmektir güçlenmektir acıya rağmen devam edebilmektir ancak böyle hayatın bir anlamı olur bu duyguları tatmayan kişi kendini uyuşturmaya devam eder ve illüzyon içinde boğulup ölür gider

Olasılıklar , adım attığımızda ölmeyecegimizin garantisi var mı ?

hayatın ironisi , ne kadar çabalarsan çabala kaybedebileceğini bilmek , kaybetsen bile neden kaybettiğini düşünüp tekrar savaşmaktır.

yarın ya ölürsen nasıl yaşam sürerdin ki bugün

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8