Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yorgunum

Normalde depresyon derdim de daralma deyince panik bozukluk da olabilir. Kalbinde bir sıkıntı hissi, sızlama tarzı bir şey oluyor mu ? Bir de endişelenme, yalnız değilsin, salgın döneminde psikolojik problemler katlandı. 1 ayda geçmezse psikiyatriste git.
1 kere kalp krizi geçirdim ve taşikardi vardı ama bu kullandığım haplar yüzünden oluyordu o ayrı

birebir aynı şeyleri hissediyodum, kan tahlili verdim ve B12 hapı kullanmaya başladım

ve yatmadan önce / uyanır uyanmaz sigara içmemeye başladım, 1 hafta sonra felan kendime geldim

birebir aynı şeyleri hissediyodum, kan tahlili verdim ve B12 hapı kullanmaya başladım

ve yatmadan önce / uyanır uyanmaz sigara içmemeye başladım, 1 hafta sonra felan kendime geldim
Normalde içmezdim ama şu aralar içmeye başladım sigara yüzünden olabilir.

Geçen gün @Fliks bir yazının altına video paylaşmıştı.
Ayrı bir konu olarak aç demiştim ama açmamış , bende konuyu çalmak istemiyorum ama sorununa çözüm olabilir o yüzden şuraya bırakayım ;

Geçen gün @Fliks bir yazının altına video paylaşmıştı.
Ayrı bir konu olarak aç demiştim ama açmamış , bende konuyu çalmak istemiyorum ama sorununa çözüm olabilir o yüzden şuraya bırakayım ;
Çalmak deme gucenirim dostum kusura bakma zamani ayarlayamadim dilersen acabilirsin veya herhangi bir arkadas acabilir darilmam gucenmem video bana ait degil ya. Buyuk ihtimalle yarin acacagim sen de acabilirsin iki farkli agizdan dinlemek daha verimli olur

Selam beyler yaklaşık 1 haftadır yorgunluk halsizlik vb sıkıntılar çekiyorum.

Sabah asla kalkamıyorum ne kadar uyursam uyuyayım kalktığım zaman hep yorgun oluyorum.
Geçmeyen diz ve baş ağrıları daralma vb.

Normalde saat 6 da kalkmam gerekirken 9-10 a kadar uyuyorum.

Şu 1 haftadır sadece evdeyim pc başında biraz fazla vakit geçiriyorum. Bu yüzden olabilir mi?
Mastürbasyona ara ver şu ne kadar uyursam uyuyayım yorgun kalkıyorum cümlesi testo düşüklüğünden olabilir bi de yatmadan en az 1 saat önce mavi ışığa maruz kalmayı kes rahat uyursun spor da yap evde workout programları bul evde tüm gün oturursan bu psikolojini ve hormonlarını olumsuz etkiler bi de güneşe çık d vitamini üret vücutta

Büyük ihtimal d vitamini ve b12 eksikliği var güneş görmüyorsan bu halsizlik yapar vitamin al 4 yil önce bendede vardı aynı sorunlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8